Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Barevné štastné ponožky Happy Socks | Tochcesmit.cz

Barevné „štastné“ ponožky Happy Socks

249 Kč

ZOOT.cz

Jak mohou být ponožky šťastné? Jednoduše, jmenují se ponožky Happy Socks a jsou plné barev a vzorů. Tedy, spíše budete šťastní Vy. Na nohou tak můžete mít ponožky, které nejen zahřejí, ale upoutají svým barevným provedením a to i pod elegantním oblekem, což je jeden z dnešních trendů. Vyberte si z mnoha variant a velikostí těchto stylových ponožek, které Vám dají doslova barvy na nohy.

Vzorky a barvy pro děti i dospělé

Happy Socks jsou dostupné v mnoha velikostech, v různých barevných provedeních a vzorech. Jsou vhodné pro děti i dospělé, vyrobeny z kvalitních materiálů pro zahřátí i pohodlné nošení. Od barev duhy, přes kostkované vzorky až po drobné puntíky. Nikdy nejsou nudně jednobarevné, ba naopak jsou pestré a veselé, zkrátka jsou „happy“.

80 % bavlny jako základ

Co se materiálů týče, základ tvoří 80% podíl kvalitní bavlny, která zajistí zahřátí. Zbytek složení tvoří 17 % polyamid a 3 % elastanu pro maximálně pohodlné nošení. Nabízejí pružnost a vzdušnost, přesto však výborně zahřejí. Jsou kompromisem mezi hutnými vlněnými ponožkami a tenkými, spojení uvedených materiálů přináší komfort v létě i v zimě.

Kolekce ponožek Happy Socks pro každého

Stylové barevné ponožky určitě zaujmou na první pohled. Pro děti i pro dospělé. Jsou pro každého, kdo chce více než jen obyčejné ponožky v jedné barvě. Jsou veselé a pestré. Vyberte si své svůj nový pár, protože i ponožkami můžete dát najevo svůj osobitý styl moderním vzorem i pestrými barvami. Na každou nožku, Happy Socks ponožku.

To chceš mít!

Ponožky Happy Socks

(5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist