Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Chránič na prsty Tescoma Presto | Tochcesmit.cz

Chránič na prsty Tescoma Presto

79 Kč

Tescoma.cz

V kuchyni se neobejdeme bez krájení a jiných činností, při nichž jsou ohroženy naše prsty. Tescoma coby jeden z předních výrobců kuchyňských spotřebičů a doplňků myslí i na tohle. A přináší Vám chránič na prsty Presto. Jeho použití je naprosto jednoduché, stačí do něj vložit prsty a krájení, strouhání a další činnosti budou pro prsty bezpečné.

Video z praxe

Koupit si 2ks chráničů můžeš u Tescomy zde…

Kousek plastu k ochraně prstů

Tescoma Presto je jednoduchý plastový chránič Vašich prstů. V jednoduchosti je síla a přesně to pro něj platí. Pouze kousek plastu a prsty jsou v bezpečí před nožem, struhadlem a dalšími předměty. Můžete tak nejen krájet bez obav o poranění prstů. Do chrániče dáte 4 prsty, rozměry jsou 6×8 cm. Jednoduchá a přitom bezpečná pomůcka do kuchyně. Určitě jste se už někdy řízli nebo strouhli, s tímto chráničem prstů tomu lze snadno předejít.

Jednoduše umyjete v myčce

Chránič Presto lze velice snadno umýt a lze jej vložit i do myčky. Záruka od Tescomy je 3 roky. V balení dostanete 2 chrániče. Práce v kuchyni bude o krůček bezpečnější díky tomuto chrániči. A to za necelou stovku.

To chceš mít!

(3,5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist