Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
DJI Osmo Mobile - Stabilizátor obrazu pro smartphone | Tochcesmit.cz

DJI Osmo Mobile – Super fotky se smartphonem

9 199 Kč

Alza.cz

Chcete zachytit skvělé foto momenty pomocí smartphonu? Nebaví Vás už rozostřené fotky, kterým chybí šmrnc? S DJI Osmo Mobile na všechny tyto neduhy zapomenete. Jednoduše řečeno, jde o designově moderní a přitom skvěle funkční držák, rozumějte stabilizátor na mobil, resp. smartphone. Součástí je napájecí kabel, ochranné pouzdro, Li-Pol akumulátor a popruh k zavěšení.

Stabilizátor i stativ v jednom

DJI Osmo Mobile má dostatek funkcí k uspokojení i náročnějších uživatelů. Tvůrci tohoto produktu patrně dobře vědí, že průměrný člověk má pouze pět prstů na jedné ruce a nemá gumovou paži, která se dá libovolně natáhnout za účelem co nejlepšího snímku. Tento stabilizátor na mobil můžete též použít jako stativ.

Pasivní a aktivní stabilizace i bez dotyku na displej

V „pasivním módu“ můžete Váš chytrý telefon pomocí několika chytře navržených kloubů všemožně natáčet i naklápět plně v rozsahu 360 stupňů. Smartphone si lze podle potřeby ve speciální drážce posunout bez obav, že byste nechtěným pádem o Vašeho drahého telefonního miláčka přišli. Jednoduše nastavíte úhel náklonu či natočení mobilu ve stabilizátoru. Jednou rukou pohodlně držíte vše pohromadě a druhou nastavujete parametry foťáku či rovnou pořizujete fotky.

Kdyby Vám náhodou ani toto nestačilo, či máte pouze jednu ruku, Osmo Mobile je na rukojeti vybaven několika speciálními tlačítky, s jejichž pomocí nemusíte na displej mobilu od okamžiku jeho vložení do drážky ani jednou sáhnout. Pokud jste alespoň jednou hráli videohry s křížovým ovladačem – joystickem, určitě pamatujete, jak snadno jste pouze palcem dosáhli na několik veledůležitých tlačítek na špici ovladače. U tohoto joysticku platí totéž – palcem dosáhnete na tlačítko vypínače, spouště či nahrávání. Kdyby přesto něco nesedělo, speciálním malým joystickem přepnete mezi nabídkami telefonu a nastavíte vše potřebné.

USB ani Bluetooth nechybí

dji osmo mobile s telefonem

K tomu Vám dopomůže připojení Bluetooth (BLE 4.0) ke spárování DJI Osmo Mobile se svým chytrým telefonem. Interní baterie vydrží až 4,5 hodiny s možností dobíjení přes USB port, což zabere asi 3 hodiny. Přes tento port můžete také aktualizovat firmware stabilizátoru.

S aplikací DJI GO spousta dalších funkcí

Další nálož funkcí představuje použití oficiální aplikace DJI GO dostupné pro Android a iOS.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist