Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Postavte věž Jenga XXL | Tochcesmit.cz

Postavte věž Jenga XXL

1 399 Kč

Heureka.cz

Máte rádi hry, ve kterých se něco staví, buduje a nikoli jen na obrazovce počítače nebo konzole? Ale opravdovou hru, na kterou si můžete sáhnout? Možná zrovna Vás chytne hra – dřevěná věž Jenga XXL – stavění dřevěné věže z kvádrů. Parádní námět na party hru nebo třeba s dětmi.

Cíl je poměrně jednoduchý, zvládnout jej však může být zapeklitý úkol. V tomhle maxi XXL provedení je rovněž parádní na zahradu, chce to jen rovný povrch ke stavění.

Takhle to funguje v praxi

Opravdu velká XXL věž

Princip hry je snadný na pochopení, o to však mnohdy obtížnější na zvládnutí. Jde o princip odebírání kvádrů z pater věže a jejich kladení nahoru. Komu věž spadne, prohrává. Verze XXL neboli velká Jenga je ideální nejen na party a jinou oslavu, parádně se pobaví i děti. A navíc si mohou cvičit svou šikovnost. Avšak i pro dospělé bude o zábavu s Jenga XXL postaráno.

Od 61 cm výše a výše

Základní výška složené věže je 61 cm. Postupným odebíráním kvádrů z pater a jejich kladení nahoru tak výška narůstá. A v tom je smysl hry, postavit co nejvyšší věž, ani by spadla. K dispozici je celkem 60 kvádříků velikosti 15×5×3 cm. Hra dřevěná věž Jenga XXL je perfektním rozprouděním oslavy, party hra Jenga XXL je dělaná pro více hráčů, bude to větší zábava soutěžit, komu se věž sesype.

Dřevěné kvádry plné zábavy sbalte s sebou

Jenga patří mezi společenské hry pro více hráčů, tedy minimálně pro dva, ale čím více, tím lépe. I dřevěná hra má v dnešní době své kouzlo a může nabídnout skvělou zábavu. U této hry rozhoduje zejména šikovnost každého, jak opatrně bude kvádříky odebírat a skládat. Základní sestavení věže je v přiloženém návodu. Velká Jenga, tedy XXL je zábavou „ve velkém“ a to doslova.

Jengu XXL můžete vzít jednoduše s sebou na návštěvu díky praktické tašce, která je součástí balení. Tuhle hru můžete kdekoli rozbalit a začít stavět věž, která bude tak vysoká, dokud nedojdou kvádry nebo, což je pravděpodobnější, někomu nespadne. Možná se cenou něco přes tisícovku zdá hra drahá (za několik dřevěných kvádrů), avšak užijete si u stavění určitě spoustu srandy.

To chceš mít!

(4,5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist