Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Eyenimal – laserová hračka pro kočky | Tochcesmit.cz

Eyenimal – aby kočky neovládly svět

690 Kč

Heureka.cz

Kočky, ač se to málo ví, mají dva hlavní koníčky. První je jednoduchý a očividný. Sledování dveří ledničky. Tento koníček kočky upřednostňují před vším ostatním. Lidí využívají jen proto, aby jim dveře ledničky otevřeli a z nich vyndali to, co je jasně a logicky majetkem kočky. Kdyby kočky měli na to, zajistit si právníky, platíme pokutu vždy, když projdeme kolem ledničky aniž bychom ji otevřeli.

Eyenimal – zachránce světa

Druhý koníček už není tak očividný. Ale o to více děsivý. Je jím plánování nadvlády nad světem (a jeho ledničkami). Tomuto koníčku se zevrubně věnují kočky po celé generace. Naštěstí neúspěšně. Naštěstí? Ó nikoliv. Informované tajné služby lidstva o tomto „koníčku“ ví a adekvátně reagují. V poslední době vyvinuly velmi sofistikovaný nástroj na odvádění pozornosti koček. Eyenimal. Laserovou hračku pro kočky. Malý kužel, který systematicky ruší kočičí zamyšlení nad výhodami genocidy vysíláním laserových paprsků.

Laser kočky sledují, snaží se jej chytit, ulovit, sníst, zamrouskat si s ním nebo všechno najednou. Díky tomu si lidstvo může alespoň na chvíli oddychnout. Než nás kočky zase prokouknout. Přičemž je nutné pamatovat na nastavení laseru pro kočky. Má tři úrovně. Pomalou, rychlou a náhodnou. Doporučujeme tu náhodnou. Ta kočky zmate a s nimi i jejich myšlenky na ovládnutí světa.

Pro koho je Eyenimal určený?

Pokud máte pocit, že vaše kočka začíná s ovládnutím světa, kupte jí Eyenimal. Jak se pozná, že vaše kočka na něco kápla? Když se vrátíte z práce domů a zjistíte, že vaše záclony jsou obětí první bitvy mezi vaší kočkou a zbytkem světa. V ten okamžik se musíte vlastnímu osudu postavit jako Bruce Willis a zachránit celé lidstvo.

Protože celé lidstvo bude výhradně a jen ve vašich rukách. Ale co až nás kočky skutečně prokouknou? Nebo, a to zacházíme skutečně do bludišť nočních můr, co když se kočky naučí otvírat ledničky bez nás? Na co jim pak budeme?

Eyenimal, to chceš mít.

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist