Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Flyboarding aneb létejte nad vodou na tryskách | Tochcesmit.cz

Flyboarding aneb létejte nad vodou na tryskách

1 789 Kč

Adrop.cz

Adrenalinových zážitků je možné zažít spoustu. Pokud jste milovníky vodních sportů a létání, spojte to do jednoho a vyjde Vám flyboarding. Jde o létání nad vodní hladinou pomocí flyboardu, což je vlastně něco jako skateboard, ale jen vzdáleně. Flyboard Vám otevírá novou dimenzi nevšedních zážitků. Pojďte si to užít. Poukaz na tento zážitek bude i skvělým dárkem.

Až 9 metrů vysoko nad hladinou

Do takové výšky se můžete s flyboardem dostat. Princip je založen na vodních tryskách, které Vás nad vodou unášejí a pohyb řídíte jen svým tělem. Prostě bezva zážitek. Můžete nad vodou doslova létat nebo poskakovat. Dostává se otázka, je to jízda nebo let? Flyboarding bychom mohli volně přeložit jako „let na prkně“, takže je to let.

Nebojte, budete pojištěni a projdete instruktáží

Před začátkem Vás zkušený instruktor seznámí s flyboardingem a předvede instruktáž na suchu. To je otázka cca 5 až 10 minut. Poté dostanete neoprenový oblek, vestu, helmu a samozřejmě samotný flyboard. A pak už si naplno užíváte celou čtvrthodinku létání nad vodou. Je to prostě parádní zábava.

Zážitek je určen všem pohlavím, tedy mužům i ženám a musíte mít více než 12 let. Vaše hmotnost nesmí překračovat 110 kg, velikost nohy od 4 do 11. Je to letní zážitek, takže prosinec vynechejte, létáme od května do září. A všichni si Vás mohou natáčet, fotit a užít si to i na suchu společně. V ceně je také pojištění, kdyby náhodou něco přihodilo, ale na to nemysleme.

Vrané nad Vltavou a Dalešická přehrada

To jsou dvě lokality, kde si můžete flyboarding užít. Tedy jedna lokalita v Čechách a druhá v srdci Moravy, přesněji Vysočiny. Jak Vrané nad Vltavou u Prahy, tak vodní nádrž Dalešice nabízí ideální podmínky k tomuto nevšednímu zážitku. Vznášejte se nad vodou a objevte nový svět atraktivních vodních sportů. Kromě těchto lokalit z této nabídky lze si tento adrenalinovou zábavu užít i jinde, základní podmínky budou však stejné. Mohli bychom si společně s Jožo Rážem zazpívat „flyboard čo ma drží nad vodou…“.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist