Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Gumový katapult na míčky pro psy NERF | Tochcesmit.cz

Gumový katapult na míčky pro psy NERF

265 Kč

Heureka.cz

Gumový katapult na míčky pro psy se může někomu zdát zbytečným marketingovým trikem. Což je však velký omyl, neboť je to velmi praktická pomůcka, která zabaví vašeho čtyřnohého miláčka na dlouhou dobu.

Jak to funguje?

Popis gumového katapultu NERF

Je to aktivní hračka o velikosti 30,5 centimetrů. Jako materiál je použita odolná guma, která je velmi masivní, kvalitní a díky tomu je gumový katapult na míčky pro psy velmi odolnou hračkou.

  • Je určena pro každého pejska, který rád aportuje míček.
  • Má velmi příjemný a naprosto jednoduchý design.
  • Hračka má funkční a lehké použití.
  • Zaručuje dlouhodobou aktivní zábavu.
  • Majitelům psa usnadňuje vrhání míčků.

Pro koho je hračka určena

Vzhledem k tomu, že štěně by ještě z takové hračky nemělo rozum a v podstatě by nevědělo co dělat, je katapult na míčky vhodný pro dospělého psa či seniora. Na velikosti psa nezáleží, takže může být použit pro malá, střední a velká plemena.

Jak gumový katapult na míčky pro psy používat?

Způsob použití je v  úplně jednoduchý. Stačí jen míček (ať už plastový, gumový či tenisák) vhodné velikosti vložit do otvoru katapultu a jeho tělo sešlápnout. Jakmile je katapult sešlápnut, míček vystřelí ven a pes může aportovat. Takhle to opakujete stále dokola, až dokud se váš mazlíček neunaví.

Výhody gumového katapultu NERF

Majitelé psů jej ocení zejména z toho důvodu, že jim odpadne neustálé řešení špinavého a často i vodou nasáklého oblečení, které způsobí váš pes se špinavým míčkem, když mu jej házíte ve venkovních prostorách. Zejména při špatném počasí je tato hračka pro psy zcela dokonalým pomocníkem.

  • K dalším výhodám patří, že se pejsek naučí sledovat, co přesně děláte rukama, a nebude očekávat, že míček přiletí směrem od vaší nohy. Bude pro něj překvapení a mnohem větší zábava.

To chceš mít!

(4,5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist