Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
HP Pavilion Wave 600-a050nc dává styl stolním počítačům | Tochcesmit.cz

HP Pavilion Wave 600-a050nc dává styl stolním počítačům

22 990 Kč

Kasa.cz

Již dávno neplatí, že co stolní počítač, to kvádr. Všechny ty minitowery, towery, miditowery, apod. byly prostě kvádry v šedém. Chcete-li počítač, který oslní designovým zpracováním, je jedním z nich HP Pavilion Wave 600-a050nc. Není to žádný kvádr, ale něco připomínající válec. I když je šedý, ale stylově, grafitově.

SSD, „desítky“ a Skylake

Co se týče výbavy, je tenhle počítač v podstatě standardem současnosti (září 2016). Procesor i5 architektury Skylake, HDD a SSD disk, 8 GB RAM, grafika AMD Radeon a při spuštění na Vás vykouknou Windows 10. Prostě dnešní normální stroj. Zajímavý je jeho stylový design, kterým chce zaujmout všechny, kteří chtějí počítač i jako dekoraci.

Šedá je dobrá…

Přestože v dnešní nabídce najdete nejrůznější barevné počítače, od ďábelsky planoucí červené s černou, HP Pavilion Wave se drží šedé. Tmavě šedá barva s jemnou texturou dává exkluzivní vzhled stejně jako tvar provedení. Na první pohled je to válec, při bližším pohledu je tvar poněkud nepravidelný a právě ten vtiskl tomuto počítači název Wave neboli česky vlna.

Grafitově šedá barva společně s tvarem dělá právě to, co tento počítač odlišuje. Netypický tvar a tmavě šedá barva působí stylově a moderně. Šedou neruší žádné zbytečné prvky, počítač je tak v jednotném designu.

Herní dělo to není, jde tu o design

Kupovat počítač podle vzhledu? Není to blbost? Pro někoho možná je, ale pokud chcete ukázat, že máte svůj styl, pak právě designový počítač HP Pavilion Wave 600-a050nc může být pro Vás tím pravým. Není to herní pecka, ale běžný počítač na doma, kancelář, apod. Což odpovídá i cenou, platíte tu i právě za stylové provedení. Ale proč nemít počítač i jako dekoraci. Pro ty z vás, kteří tomu fakt rozumějí, předkládáme několik parametrů:

  • procesor Intel Core i5 6400T Skylake
  • RAM 8 GB DDR4 (2133 MHz)
  • SSD disk, HDD, celkově 1128 GB
  • AMD Radeon R9 470 (2 GB)
  • WLAN 802.11a/b/g/n, GLAN, VLAN
  • USB-C, HDMI, 3 USB 3.0 porty
  • zdroj 180 W
  • rozměry 235×173×168 mm (vך×h)

Atraktivní design v atypickém tvaru. Možná neoslní super výkonem, ale svým designem určitě zaujme na první pohled. Stylový design, který má co říct. Hledáte-li stolní počítač (desktop), který má dobře vypadat, je tenhle určitě žhavým kandidátem.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist