Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Robotický mop iROBOT Braava 390 Turbo | Tochcesmit.cz

iROBOT Braava 390 Turbo – automat na uklízení

8 989 Kč

Mall.cz

Nebaví vás uklízet? Nebaví vás doma vysávat nebo zametat? iROBOT Braava 390 Turbo slouží pro zametání a mopování všech druhů podlah. Díky moderní technologii NortStar vysílá robot signál, díky kterému pozná jakou část bytu uklidil a která místa mu ještě zbývají.

Tento robotický mop patří do kategorie velmi oblíbených a hlavně spolehlivých robotů, které Vám pomohou s domácím úklidem. Navíc má tento druh robotu v základní výbavě nádržku na vodu, díky které udržuje utěrku z mikrovlákna během samotného úklidu neustále vlhkou. Což vede k dokonalému úklidu celého bytu a to bez vaší přítomnosti.

Uklízejte i když spíte nebo třeba sportujete

Výhodou těchto domácích pomocníků je hlavně to, že uklízejí a pomáhají Vám i pokud nejste doma. Tento robotický mop je vybavený řízenou technologií NASA, dále systémem PRO-CLEAN a také technologií pro rychlé nabíjení. Navíc je iROBOT Braava 390 Turbo vybaven velmi tichým režimem, který neruší ani pokud spíte – což je dokonalé.

Mezi hlavní přednosti tohoto robotu pro uklízení patří rozhodně účinná utěrka z mikrovlákna a její jednoduchý systém pro uchycení. Dále má tento robot dvě funkce – zametání, díky čemuž se zbavíte povrchových nečistot a druhou funkcí je mopování, kde je použita voda pro dokonalé vytření. Výsledky po mopování (vytírání) jsou skvělé.

Zapomeňte na klasické mopy, které jistě nemáte rádi – uklízejte svůj dom či byt stylově a to pomocí skvělého pomocníka iROBOT Braava 390 Turbo. Navíc obsahuje senzory, které ho chrání proti pádu ze schodů – což je velmi užitečná funkce.

Jistě nesmíme opomenout rychlé nabíjení a celkově dlouhou výdrž na baterii. Tento robotický pomocník nemá problém s překážkami, ale také i s nástrahy jako jsou nohy od stolu nebo židlí či dokonalé mopování podél stěn, kde se hromadí nejvíce nečistot.

Mějte svůj byt či dům jako ze škatulky a to všechno automaticky bez námahy!

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist