Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Jízda se psím spřežením v Krkonoších | Tochcesmit.cz

Jízda se psím spřežením v Krkonoších

4 399 Kč

Zazitky.cz

Tentokrát tu máme něco pro nadšence a milovníky zimy. Stát se musherem v zápřahu psů je určitě snem spousty zimních dobrodruhů. Užijte si jedinečnou jízdu se psím spřežením smečky husky. Na tři hodiny v Krkonoších. Jen počkat na pořádnou zimu, tedy hlavně na sníh a pak můžete vyrazit na báječnou zimní jízdu.

Nemusíte do polárních krajin, přijeďte do Krkonoš

Abyste se mohli stát musherem, nemusíte nutně do Grónska, na Aljašku nebo do jiných polárních končin. Užít si jízdu se smečkou severských husky můžete i v Krkonoších, přesněji v Trutnově a ještě přesněji v Peci pod Sněžkou. Na celé tři hodiny z Vás bude musher a užijete si jízdu zasněženou krajinou, skoro jako v polárních krajinách. Jediné, co zde nezažijete, je jízda za polární noci, tohle prostě u nás nemáme a mít nebudeme. Ale i tak, pro milovníky zimy to bude jistě paráda.

Brr…zima a sníh je to, po čem musher touží

Psí spřežení - zážitek

U většiny zážitků chceme pěkné a teplé počasí. A tady je to přesně opačně. Chceme pořádnou zimu, především dostatek sněhu. Pak už stačí zapřáhnout psy a spanilá jízda bílou krajinou může začít. Užijte si tenhle zážitek naplno. Za tři hodiny jízdy projedete asi 20 až 25 km. Hlavně se dobře oblečte, nabalte čepici, rukavice, teplou bundu, atd.

Smečka šlechtěných husky, kterou si sami zapřáhnete

Jak přijedete na místo, zkušený instruktor Vám s „ledovou tváří“ vše pořádně vysvětlí. Poté již budete moci sami psy zapřáhnout, abyste mohli vyrazit na jízdu se psím spřežením.

Celou dobu jste pod zkušeným dozorem, svou jízdu však ovládáte vy sami se smečkou šlechtěných Alaskan huskies a European huskies psů. Po skončení jízdy pomůžete s úklidem saní a psů.

Originální sněhový zážitek, který ocení milovníci dobrodružství a zimy, kteří chtějí zažít pravé polární dobrodružství bez nutnosti cestovat tisíce kilometrů do polárních končin. Hmotnost maximálně 120 kg, děti do 15 let a handicapování se mohou vézt v saních.

Objednat je nejlépe aspoň 3 týdny předem, stav sněhu však neovlivníme. Od prosince do dubna, dle sněhových podmínek, které Krakonoš nachystá. K zážitku je certifikát v dárkovém balení, v ceně je úrazové pojištění.

Zážitek si můžete užít také ve dvou na 3 hodiny za zvýhodněnou cenu. To se vyplatí.

Detaily zážitku

  • Kdy? Prosinec až duben (dle sněhových podmínek)
  • Počet osob? – 1 nebo 2
  • Rezervace? Alespoň 3 týdny předem
  • Délka? Cca 3 hodiny
  • Kde? Pec pod Sněžkou
  • Omezení? Děti do 15 let a pohybově handicapovaní se mohou vézt v saních. Váha max. 120 kg.
  • Co na sebe? Starší teplé zimní oblečení, rukavice, zimní vysoké boty vhodné do hlubokého sněhu a sluneční nebo lyžařské brýle.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist