Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Kancelářská židle Sitness 20 s houpáním | Tochcesmit.cz

Kancelářská židle Sitness 20 s houpáním

4 000 Kč

Heureka.cz

Sezení patří mezi ty nejpřirozenější činnosti. Ať už se posadíme na cokoliv, chceme, aby se nám sedělo co nejlépe. Pro ty, kteří mají sedavé zaměstnaní a sezení tvoří většinu pracovního dne, je základem pohodlné kancelářské křeslo. Pojďte se podívat, co nabízí kancelářská židle Sitness 20 v moderním, neotřelém designu. Ale počkejte, je to židle nebo křeslo? Obojí.

Židle nebo křeslo, aby se Vám dobře sedlo

Ačkoliv na to svým minimalistickým designem nevypadá, plní hned několik funkcí – buďto jako stolička (bobek) na posedávání doma či pohodlné malé kancelářské křeslo.

Pokud patříte k těm, kterým opěrka zad spíše překáží a jste zvyklí všelijak posedávat na židli, Sitness 20 je volbou pro Vás. Ať již Sitness 20 nazvete židlí nebo křeslem, splní to hlavní – pohodlné, nejen kancelářské posezení. Konstrukce je v provedení základna – pneumatika, podlahový talíř je vyroben z leštěného hliníku.

Bez přemýšlení se posadíte, nebudete nuceni si ji natáčet kvůli rozměrnému opěradlu. Židle Sitness 20 nabízí alternativu k sezení doma i na pracovišti díky balancující sedací ploše. Maximální pohodlí zajišťuje čalouněný sedák, jehož spodní strana je čalouněna stejnou látkou jako svršek.

Sedák je výškově nastavitelný plynovým pístem s kruhovou páčkou pod sedákem. Židle Sitness 20 je k mání v několika barevných provedeních.

Pohoupejte se v kanceláři

To nejlepší jsme si nechali na konec. Nechceme Vás k ničemu navádět, ale houpete se rádi na židli? Tento zlozvyk může skončit klidně vážným úrazem. V případě kancelářské židle Sitness 20 čekejte pouze relaxaci a uvolnění.

Uklidňující horizontální kmitavý efekt Vaše zdraví nijak neohrozí. Jednak tím, že pohodlně dosáhnete nohama na zem, díky nastavení výšky sezení. A také tím, že jste široce rozkročeni, můžete plně kontrolovat kmitání. Podlahový talíř je vybaven pneumatikou s možností nahuštění podle hmotnosti a potřeby. Horizontální balancující efekt je tlumen plynovým pístem. A na závěr nudná čísla, která však prozradí mnohé:

  • výška sezení 39 až 51 cm (tedy 12 cm nastavitelnost)
  • šířka sedáku 41 cm

Sitness 20 tak může být pohodlným posezením nejen v pracovní době. A ještě se pohoupete, no teda, není to paráda houpat se v práci? Ale nepřehánějte to, určitě nemáte houpání v pracovní smlouvě.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist