Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Handpresso Auto Hybrid - senzační kávovar na cesty | Tochcesmit.cz

Cestovní kávovar Handpresso Auto Hybrid

4 360 Kč

Heureka.cz

Také patříte mezi milovníky čerstvé domácí kávy a přitom jste stále na cestách, či ráno nemáte čas uvařit si svůj povzbuzující šálek? V tom případě je pro vás naprosto ideální řešení připravit si lahodnou kávu pomocí cestovního kávovaru Handpresso.

Cestovní kávovar Handpresso Auto Hybrid je speciální přenosný přístroj, který je určen pro přípravu espressa za pomocí napájení z autozapalovače.

Handpresso nabízí dva způsoby použití. Prvním způsobem je příprava espressa pomocí mleté kávy, kterou si sami vložíte do zásobníku. Další možností je použití předpřipravené mleté kávy zabalené v kávovém pytlíku.

Jak to funguje?

Příprava vynikající kávy je velmi snadná. Do Handpresa vložíte kávu, nalijete vodu do zásobníku o objemu 53 ml a pouhé dvě minuty čekáte, než se voda nahřeje. Po zahřátí kávovaru zmáčknete tlačítko a do připraveného šálku začne protékat káva pod tlakem 16 barů. Díky tomu je připravená káva v kvalitě espresso velmi kvalitní a potěší vás svou hustou pěnou.

Cestovní kávovar Handpresso Auto Hybrid šetří váš drahocenný čas. Již nikdy nebudete muset zastavovat na benzínkách a nervózně čekat až na vás přijde řada a ještě k tomu platit za kávu, která vám až tak moc nechutná.

Nejen do auta, ale kamkoliv

Handpressu je možné dokoupit adaptér, který vám umožní připravit si výbornou domácí kávu nejen v autě, ale třeba v hotelovém pokoji.

Kávovar je velmi skladný. Váží pouze 880g a je opatřen skromnými mírami 22x10x10cm. Handpresso je bezesporu malá věc, která umí velké zázraky.

Handpresso Auto Hybrid se jistě stane vašim nejmilejším společníkem na cestách. Cestovní kávovar je vždy připraven k použití, krásně provoní celý interiér vozu čerstvou kávou a umožní vám vychutnat si váš oblíbený nápoj v příjemném prostředí bez zbytečného spěchu.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist