Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Kolonožka / gyroboard bez řídítek | Tochcesmit.cz

Zapomeňte na segway, je tu kolonožka bez řídítek

.

12 990 Kč

Alza.cz

Kolo zná každý a koloběžku taky. Co to spojit a vznikne kolonožka. V poslední době se rozmáhá segway – ano, je to ta věc, které měla zmizet z pražských ulic. Jenže, kolonožka neboli vznešeně gyroboard je vlastně segway bez řídítek. Na co s sebou vláčet řídítka, když to jde i bez nich. Rovněž se setkáte s názvem balanční elektroboard.

Balanc a gyro k řízení

Je to jednoduché, prostě stoupnete a jedete. Žádné držení. Bez řídítek jste svobodní a máte obě ruce volné. Gyroboard, jak možná z názvu dává tušit, pracuje na principu řízení pomocí gyroskopů snímajících polohu podložek vůči ose kolonožky a tím ji řídíte. Zdá se Vám to moc složité? Tak to prostě zkuste. Řízení je zcela ve Vašich rukou, resp. v pohybu těla a přenosu hmotnosti, čímž vyvažujete rovnováhu. Zažijte zcela nový, revoluční způsob jízdy. Lidi se možná na Vás budou koukat jako na blázna, že jedete jen tak bez řídítek, dokud si to nezkusí taky.

Dva motory o výkonu 350 W umožňuje rychlost až 16 km/h. Není to sice ohromující rychlost, ale ten pocit. S kvalitní nabíječkou ujedete až 20 km. Součástí balení je i praktická taška.

Je to sen řízení tělem

Kolonožka off road black carbon
Řízení pouze pohybem těla je něco jako sen, který však je tady právě na dosah. Prostě jedete podle toho, jak se hýbete a přenášíte svou hmotnost. Pohybem paty se taky brzdí, takže vlastně Váš pohyb je pohyb kolonožky.

Zkus to i mimo cestu

Tohle je kolonožka off-road, což dává tušit, že se dá použít i mimo silnici. Takže neváhejte a vyjeďte třeba na louku. Můžete tak na gyroboardu jezdit prakticky kdekoli, jen pohybem řídíte svou jízdu. Velká kolečka průměru 25 cm dávají stabilitu a umožní stoupání až do úhlu 15°.

Proč kolonožku a ne segway

Tady je několik důvodů:

  • lehčí a levnější díky absenci řídítek
  • máte obě ruce volné
  • jízdu ovládáte pouze svým tělem a přenosem hmotnosti
  • je to naprosto cool s futuristickým designem
  • jezdí na něm i celebrity, třeba Chris Brown nebo Rytmus

Prostě kolonožka je stylovka pro všechny, kteří chtějí zažít něco nového, výjimečného. Až Vás spatří ostatní, budou gyroboard chtít určitě taky. Vypadá to opravdu až skoro futuristicky. Vyzkoušejte tuto off-road kolonožku a objevte nový způsob jízdy.

Tohle chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist