Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Stylový kráječ na pizzu Chopper | Tochcesmit.cz

Kráječ na pizzu Chopper

339 Kč

Heureka.cz

La cucina italiana… Co si představíte, když se řekne italská kuchyně? Patrně mezi prvními slovy určitě skoro každého napadne pizza (doporučujeme domácí pec na pizzu). Ano, pizza je jednou z ikon italské kuchyně. Dá se připravit na opravdu mnoho variací. Rozmanitá nabídka pizzerií nabízí rozvoz pizzy až domů. A nastává chvíle rozbalení a krájení pizzy na osminy nebo jiné díly. A právě v tento okamžik zbystřete – je tu kráječ na pizzu Chopper v designu motorky. Krájení pizzy tak může být neotřelá zábava.

Video z praxe

Takhle to funguje v praxi

Porovnej ceny tohoto kráječe.

Nejen ideální dárek pro milovníka motorek a pizzy

Jste-li milovníkem pizzy na všechny způsoby a zároveň fanda do motorek všech kubatur, určitě bude pro Vás kráječ na pizzu Chopper skvělým gadget pomocníkem v kuchyni. Taktéž se hodí jako nápaditý dárek. S motorkou se krájí pizza pohodlně a především atraktivněji než nožem nebo lecjakým rádylkem. Chopper je stylový kráječ s kreativním nápadem zpracováním.

Plastová rukojeť a ostří oceli předního kola

Princip spočívá v krájení předním kolem od motorky. To je vybaveno ostrou čepelí z kvalitní nerezové oceli, takže krájejte opatrně. Hodí se na krájení jak čerstvé pizzy, tak klidně například mražené.

Stylový kráječ na pizzu Chopper bude designovým pomocníkem. Krájení pizzy může být zábavou před prvním ochutnáním. Víceméně může tenhle kráječ posloužit i třeba pro nakrájení domácích nudlí nebo jiného těsta, fantazii se meze nekladou. Ale to už je jiná kapitola, Chopper je v prvé řadě správnou motorkou na pizzu.

To chceš mít!

(5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist