Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Laserové nůžky pro vždy přesný střih | Tochcesmit.cz

Laserové nůžky

240 Kč

Heureka.cz

Určitě to sami znáte. Stříháte látku, papír nebo zkrátka cokoli jiného. Je to však dlouhé a nakonec to stejně ustřihnete úplně jinak, než jste chtěli. Samozřejmě, můžete si vše předem vyměřit, ale máme pro Vás lepší řešení. Laserové nůžky. Jednoduše zamiřte laserem na konec a pak už stříhejte. A určitě se Vám to povede na jedničku jako ve škole.

Zaměřit, stisknout a střih

Laser hraje roli v řadě věcí, od skeneru po geodetické zaměřování zbraněmi nebo třeba jako oslepující zbraň. Když se spojí laser s nůžkami, vzniknou laserové nůžky, prostě nůžky s laserem pro vždy perfektně přesný střih bez nutnosti zdlouhavého rozměřování. Nůžkami zamíříte, stiskněte tlačítko pro aktivaci laseru a pak už jen stříháte. Působí to nejen efektně, když z nůžek vyletí laserový paprsek, ale je to praktická vychytávka. Perfektní nejen pro švadleny, laserové nůžky ocení i různí kutilové, prostě všichni, kteří potřebují často a rovně stříhat.

Laser na baterky

Patrně je asi jasné, že jen tak to nepůjde. Nůžky, respektive funkce laseru vyžaduje napájení, podrobně viz níže. Laser se obsluhuje tlačítkem, tedy pokud tlačítko je stisknuté, je laser aktivní, jinak ho můžete kdykoli vypnout a šetřit baterie. Laser tak snadno použijete jen tehdy, kdy jej potřebujete.

Pozor, teď o něco vážněji

Rozhodně laserové nůžky nepoužívejte jako hračku a už vůbec ne pro děti. Laser je poměrně silný a hrozí zasažení očí. Ono celkově nůžky nejsou dětskou hračkou, natož tyhle nůžky s laserem. Tohle prostě sranda není.

Na závěr trocha číselných i slovních faktů, takže co tyto nůžky jsou vlastně zač:

  • jsou to laserové nůžky
  • kvalitní ocel ostří a pohodlná plastová rukojeť
  • ostří 90 mm
  • celkové rozměry 210×80 mm
  • hmotnost 101 g (fakt to někdo zvážil na gram přesně)

A to vše za cenu pod čtvrtinu z tisíce, tedy pod 250 Kč. Praktické a stylové nůžky s laserem, které usnadní stříhání. S nůžkami snadno ustřihnete i pevnější látku a laser Vám pomůže udělat střih přesný a rovný. Takže zamířit, stisknout a střih.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist