Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Miliony barev s LED světlem MiPow Playbulb Sphere | Tochcesmit.cz

LED osvětlení MiPow Playbulb Sphere

1 499 Kč

Alza.cz

Chcete dát interiéru opravdu výjimečný styl osvětlení a vykouzlit atmosféru, která se těžko napodobí? Představte si miliony barev jemně tlumeného světla a k tomu v efektním designu. Tohle vše nabízí unikátní MiPow Playbulb Sphere, designové LED osvětlení, které vnese do interiéru naprosto nový zážitek ze světla.

Koule je skleněná a odolná vůči vlhkosti, takže si můžete udělat například romantiku ve vaně ve dvou a běžná vlhkost světlu neuškodí.

Chytré LED světlo s miliony odstínů

Postavte jej kdekoli chcete, jemně tlumené světlo bude dělat parádu na stole, na zemi nebo kdekoli jinde. Světelná koule bude středobodem interiéru. Nejen díky milionům odstínům barev, takže světlo může mít jakoukoli barevnou náladu podle přání. Design se spojuje s efektem osvětlení a vytváří tak jedinečný prvek, doslova magické světlo, které pohltí Vaše smysly.

MiPow Playbulb Sphere je rozhodně světlo zážitkem, je mnohem více než jen tok fotonů. Základem je ovládání pomocí smartphonu, díky čemuž dostává tohle světlo moderní pojetí nejen designově, ale i technicky.

Indukční nabíjení s výdrží až 8 hodin

Na jedno nabití vydrží LED světlo svítit až 8 hodin a to díky šetrnému indukčnímu nabíjení. Má vlastní akumulátor, čímž nepotřebuje stálý přísun elektrické energie. Takže i když náhodou nepůjde elektřina, Playbulb blackoutem ohrožen nebude.

Takhle to vypadá v praxi

LED světlo ovládané smartphonem i prsty

Tohle světlo lze naprosto jistě zařadit mezi tzv. smart vychytávky, neboť umožňuje ovládání smartphonem. Díky speciální aplikaci Playbulb X, kterou lze bezplatně stáhnout pro Android, můžete plynule měnit barvy světla, využít různé efekty přechodů a to pomocí bezdrátového přenosu pomocí Bluetooth 4.0. Tudíž je toto světlo perfektním spojením designu a smart gadgetu pro technické fajnšmekry.

Další vychytávkou je ovládání prsty, kdy pomocí klepání dosáhnete různých efektů a pomocí světlo se dá zapnout i vypnout na jeden dotek. Za zmínku stojí i časovač. Když už jsme u těch technických záležitostí, podívejme se na to ryze číselně a odborně, ale ne zase moc.

  • výkon 40 mW, světelný tok 30 lm
  • LED technologie
  • matné tlumené světlo
  • krytí IP65 proti běžné vlhkosti
  • vlastní akumulátor, indukční nabíjení
  • ovládání prsty, dotykové vypínání/zapínání
  • přenos pomocí Bluetooth 4.0
  • bezplatná aplikace Playbulb pro Android k nastavení světelných efektů, barev a přechodů

MiPow Playbulb Sphere je zkrátka exkluzivní LED světlem spojujícím moderní čistý design a přednosti stylových technických vychytávek. Světlo, které se stane součástí Vašeho interiéru. Světlo, kterým ohromíte nejen každou návštěvu.

To chceš mít!

LED světlo MiPow Playbulb SphereKupte si: MiPow Playbulb Sphere

Chytrá vychytávka do vaší domácnosti za 1 499 Kč z Alza.cz

1 499 Kč na Alza.cz

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist