Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Létání ve větrném tunelu, Praha - Letňany | Tochcesmit.cz

Létání ve větrném tunelu, Praha – Letňany

1 500 Kč

Adrop.cz

Toužíte po seskoku volným pádem z letadla, ale nechcete absolvovat školení a riskovat? Pak je pro Vás určen simulátor volného pádu ve větrném tunelu. Jeden takový můžete zažít v Praze-Letňanech. Jde o vskutku adrenalinový zážitek a přitom jste bezpečně v budově.

Ve větrném tunelu to pekelně fičí

Větrný tunel je speciální komora, v níž proudí opravdu silný vítr. Konkrétně v tom letňanském je to rychlost od 200 do 280 km/h, což už je pořádný fičák. Průměr komory je 4,3 m. Létání ve větrném tunelu si mohou dopřát všichni příznivci adrenalinu, nemusíte mít žádné zkušenosti s létáním či jiné předpoklady. Užít si to mohou i děti, potřebují však souhlas rodičů či jiného zákonného zástupce. Není vhodné pro těhotné ženy, osoby s kardiovaskulárními problémy nebo osoby s jakýmkoli poraněním.

Vše bezpečně zajištěno pod dohledem zkušeného instruktora

Větrný tunel, Praha Letňany

Před začátkem dostanete podrobné instrukce od zkušeného instruktora a vyfasujete ochranné pomůcky – kombínézu, přilbu a brýle. Popřípadě i rukavice. Pak už vstoupíte do tunelu a celá akce začíná. Komora je bezpečně uzavřena, je pevná jak helvétská víra a po celou dobu jste pod dohledem instruktora. Po několika sekundách od začátku začnete ovládat tělo v pocitu volného pádu.

Tři nebo šest minut adrenalinu

Základní variantou je pobyt v komoře po dobu tří minut, máte-li dobrou fyzičku, zvolte šest minut. Na webu, kde si lze zážitek koupit, si lze zvolit požadovanou délku i počet osob, od toho se také odvíjí výsledná cena. Simulátor volného pádu je zážitkem pro každého, kdo chce zažít něco výjimečného a vzrušujícího. Přítomní diváci mohou fotit a natáčet. To u skutečného pádu z letadla půjde dost těžko.

Tak poletíte taky?

Chcete-li zažít něco výjimečného a adrenalin je Váš parťák, létání ve větrném tunelu si určitě užijete naplno. Praha – Letňany tento zážitek nabízí bezpečně ve formě tohoto simulátoru volného pádu. Zážitek může být také super dárkem, darování zážitků v dnešní době letí. Pokud chcete tohle zažít, nečekejte na letadlo, přijďte do Letňan do větrného tunelu.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist