Létání ve větrném tunelu, Praha – Letňany

1 500 Kč

Adrop.cz

Toužíte po seskoku volným pádem z letadla, ale nechcete absolvovat školení a riskovat? Pak je pro Vás určen simulátor volného pádu ve větrném tunelu. Jeden takový můžete zažít v Praze-Letňanech. Jde o vskutku adrenalinový zážitek a přitom jste bezpečně v budově.

Ve větrném tunelu to pekelně fičí

Větrný tunel je speciální komora, v níž proudí opravdu silný vítr. Konkrétně v tom letňanském je to rychlost od 200 do 280 km/h, což už je pořádný fičák. Průměr komory je 4,3 m. Létání ve větrném tunelu si mohou dopřát všichni příznivci adrenalinu, nemusíte mít žádné zkušenosti s létáním či jiné předpoklady. Užít si to mohou i děti, potřebují však souhlas rodičů či jiného zákonného zástupce. Není vhodné pro těhotné ženy, osoby s kardiovaskulárními problémy nebo osoby s jakýmkoli poraněním.

Vše bezpečně zajištěno pod dohledem zkušeného instruktora

Větrný tunel, Praha Letňany

Před začátkem dostanete podrobné instrukce od zkušeného instruktora a vyfasujete ochranné pomůcky – kombínézu, přilbu a brýle. Popřípadě i rukavice. Pak už vstoupíte do tunelu a celá akce začíná. Komora je bezpečně uzavřena, je pevná jak helvétská víra a po celou dobu jste pod dohledem instruktora. Po několika sekundách od začátku začnete ovládat tělo v pocitu volného pádu.

Tři nebo šest minut adrenalinu

Základní variantou je pobyt v komoře po dobu tří minut, máte-li dobrou fyzičku, zvolte šest minut. Na webu, kde si lze zážitek koupit, si lze zvolit požadovanou délku i počet osob, od toho se také odvíjí výsledná cena. Simulátor volného pádu je zážitkem pro každého, kdo chce zažít něco výjimečného a vzrušujícího. Přítomní diváci mohou fotit a natáčet. To u skutečného pádu z letadla půjde dost těžko.

Tak poletíte taky?

Chcete-li zažít něco výjimečného a adrenalin je Váš parťák, létání ve větrném tunelu si určitě užijete naplno. Praha – Letňany tento zážitek nabízí bezpečně ve formě tohoto simulátoru volného pádu. Zážitek může být také super dárkem, darování zážitků v dnešní době letí. Pokud chcete tohle zažít, nečekejte na letadlo, přijďte do Letňan do větrného tunelu.

To chceš mít!

Přidej komentář

TOPlist