Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Luxusní masážní křeslo inSPORTline Adamys | Tochcesmit.cz

Luxusní masážní křeslo inSPORTline Adamys

62 990 Kč

insportline.cz

Masážní křeslo inSPORTline Adamys bude skvělým doplňkem Vaší pracovny či obývacího pokoje. Jeho účelem je poskytnout Vám masáží celého těla vítanou úlevu po náročném pracovním dni. Jako ostatní masážní křesla, i masážní křeslo Adamys je krásné, funkční a užitečné zároveň.

Masážní křeslo inSPORTline Adamys patří mezi to nejlepší ve své kategorii. Před každou masáží křeslo automaticky přizpůsobí jednotlivé masážní ventily a airbagy přesně podle proporcí uživatele.

Nebývalý komfort je pak zajištěn syntetickou kůží na povrchu, k nerozeznání od pravé, společně s tichým a plynulým chodem. Syntetická kůže výrazně usnadňuje už tak snadnou údržbu a čištění masážního křesla inSPORTline Adamys a současně výrazně prodlužuje jeho životnost na mnoho let.

Nabité funkcemi v luxusním hávu

Masážní křeslo Adamys má bohatou funkční a programovou výbavu, s jejíž pomocí si můžete dopřát masáž jak celého těla, tak jednotlivých partií v několika režimech.

Lze si zvolit z 6 přednastavených masážních programů, manuálních masážních programů, magnetické masáže (magnetoterapie), či 3D masáž, nechat si masírovat celé tělo či jen určitou část těla.

Pokud i tak nebudete s některou z mnoha kombinací programů spokojeni, můžete si vytvořit až 3 vlastní masážní programy a uložit je do vestavěné paměti. Tím si vytvoříte masáž přímo na míru, poté vždy jen sednete a spustíte. K maximálnímu účinku masáže si můžete kdykoli nastavit její rychlost a intenzitu.

Samozřejmostí je možnost nastavení sklonu opěry zad a nohou, vyhřívání zad i nohou, vestavěné reproduktory, přehrávání MP3 z mobilního zařízení, LED indikátor na boční opěře a VFD displej. Prostě masáž s hudbou a vyhříváním vždy k službám, stačí usednout. Několik málo čísel o křesle:

  • nosnost 150 kg
  • 79 masážních airbagů
  • 21 masážních ventilů
  • 8 masážních magnetů
  • vyhřívání zad a nohou na 40 až 50 °C
  • maximální délka křesla při cvičení 220 cm
  • přednastavené i vlastní masážní programy vč. 3D masáže

Nejen Adamys, ale i další z řady inSPORTline

Kromě masážního křesla Adamys, které je nabízeno ve více barevných variantách, máte na výběr i další modely masážních křesel, např. masážní křeslo inSPORTline Marvyn, inSPORTline Dugles, inSPORTline Alessio a další.

(5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist