Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Miska Dog Fantasy - fotbalový míč | Tochcesmit.cz

Miska Dog Fantasy – fotbalový míč

85 Kč

Heureka.cz

Máte doma čtyřnohého kamaráda? A jste fotbalový fanda? Pokud jste odpověděli na obě otázky ano, dáte nám určitě zapravdu, že se musíte o domácího mazlíčka svědomitě starat. Proč nespojit příjemné s užitečným a neosvěžit interiér dalším zajímavým doplňkem, jako je psí miska Dog Fantasy. Vždyť co je zárukou spokojenosti Vašeho pejska, aby Vám péči láskyplně oplatil? Ano, máte pravdu – plná miska dobrého psího žrádla.

Nejenom nádoba na krmivo

Miska Dog Fantasy v designové podobě fotbalového míče nebude jen a pouze místem, kde se Váš pes nacpe svými oblíbenými granulemi či konzervou. Bude svým krásným a zajímavým designem báječně zdůrazňovat sportovní a živou povahu psa i Váš zájem o fotbal. Dog Fantasy klame svým zevnějškem, připomínajícím poněkud splasklý fotbalový míč. Láká k přifouknutí a nakopnutí, že?

Kopačák z keramiky

Ale to ne, Miska Dog Fantasy je vyrobena z kvalitní keramiky a s jejími rozměry 15×8 cm se do ní vejde dostatečné množství krmiva, aby Váš mazlíček neumřel hlady. Každopádně jde o zajímavý interiérový doplněk pro majitele psa. Tak na co čekáte?

Dobře víme, že smutná psí očka Vašeho pejska mluví za vše – chtějí misku Dog Fantasy. která svým vzhledem fotbalového míče je miskou fantazie v kreativním pojetí, přestože pejska patrně výhra vašeho oblíbeného fotbalového týmu zajímat nebude. A hlavně aby byla dobrého žrádla. Haf.

To chceš mít!

(5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist