Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Nafukovací lenoška do bazénu | Tochcesmit.cz

Nafukovací lenoška

2 999 Kč

Mall.cz

Co je zapotřebí k dokonalému odpočinku? Voda, slunce a nafukovací lenoška! Nafukovací lenoška povznese lenošení u vody na nejvyšší možnou úroveň. Ptáte se, čím je tak výjimečná?

Ochranná síť

Největší výhodou této velepohodlné nafukovací lenošky je bezesporu síť, která vás spolehlivě ochrání před sluníčkem. Je známo, že největší riziko spálení hrozí právě při odpočinku na běžném nafukovacím lehátku. Sluneční paprsky se odráží od vody a útočí na vaši pokožku s dvojnásobnou intenzitou. Lenošení na lenošce se můžete oddávat beze strachu ze spálení, či úpalu.

Prostornost

Nafukovací lenoška se honosí ideálními rozměry 199x150cm. Na lenošce tedy můžete odpočívat spolu s partnerem i dětmi. V případě druhé varianty si lenošení sice moc neužijete, ale můžeme zaručit, že o zábavu je postaráno. Děti budou velkým nafukovacím lehátkem naprosto nadšené.

Držáky na pití

nafukovací lenoškou už nikdy nebudete trpět žízní. Oblíbené pití si umístíte do dvou držáků a dokonalý relax je na světě. Na břeh už se nebudete chtít nikdy vrátit.

Bezpečnost

Lenoška je tvořena masivním atestovaným vinilem o tloušťce 0,45mm. Kolem lenošky je bezpečnostní lano, pro snadnou manipulaci, či možnost ukotvení. V případě, že usnete, tak máte jistotu, že se vzbudíte u břehu a ne na širém moři obklopeni žraloky.

Tohle chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist