Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Nafukovací vířivka pro malý domácí wellness | Tochcesmit.cz

Nafukovací vířivka pro malý domácí wellness

11 990 Kč

Kasa.cz

Rádi navštěvujete wellness centra, bazény, apod.? Co si udělat svůj domácí wellness v malém s nafukovací vířivkou ve stylovém béžovém designu. Kdykoli ji nafouknete a můžete si užít parádní vířivku přímo doma. Tedy ne v bytě, ale třeba na zahradě. Mrkněte se s námi na vířivý bazén Intex Pure SPA. Z názvu lze vytušit podle slovíčka spa, že to bude mít něco společného s lázněmi.

Užijte si to ve čtyřech

Intex Pure SPA představuje skutečně takové miniaturní lázně. Jde o vířivý bazén, prostě jednoduše vířivku. Nechejte se hýčkat horkou vodou s bublinkami. A užijte si to klidně ve čtyřech, průměr 191 cm bude na to naprosto dostačující. Výška je 71 cm. Výrobce zvolil trochu netradiční rozměry, ten centimetr navíc tam prostě dát musel oproti celým desítkám. Nafukovací vířivka na zahradu je perfektní náhradou návštěvy wellness centra, vířivou koupel si dopřejete kdykoli se Vám zachce a nemusíte nic platit. Prostě nafouknete a koupete se. Samozřejmě nezapomenout napustit vodu!

120 bublinkových trysek pro dokonalý požitek

Pro dokonalý zážitek se postará 120 bublinkových trysek. Bublinky si můžete nechat vygenerovat díky tlačítku, po 30 minutách se automaticky vypne. Nechybí automatický ohřev vody s nastavitelnou teplotou. Jakmile teplota klesne o 2 °C pod nastavenou, znovu se spustí ohřev. Takže si užíváte stále horkou vodu. Nafukovací mobilní venkovní vířivky se stávají novou generací mezi venkovními bazény.

Ochrana proti vodnímu kameni i vápenité vodě

Vířivka obsahuje systém proti vodnímu kameni a vápenité vodě. Tyto nafukovací mobilní venkovní vířivky jsou skvělou náhradou wellness, ten si vytvoříte přímo u vás. Moderní nafukovací vířivka pro dva nebo klidně až pro čtyři osoby. Takže si můžete užít romantický večer ve dvou nebo pohodičku třeba s celou rodinou. A nakonec trocha důležitých číselných i nečíselných údajů:

  • vnější průměr 191 cm, vnitřní průměr 147 cm
  • výška 71 cm
  • objem 795 litrů
  • napájení 220–240 V / 50 Hz
  • ohřev 2,2 kW, výhřevnost max. 2,5 °C za hodinu
  • 120 bublinkových trysek
  • kvalitní provedení z vinyl/PE tkaniny
  • uzamykatelná izolační plachta
  • nastavení teploty v °C nebo °F
  • hmotnost 46 kg (bez vody)

Tak hup do vody, hýčkejte se ve svém domácím wellnessu. Mít doma vlastní wellness, no kdo to jen tak má? Teď ho můžete mít klidně na své zahradě.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist