Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Nafukovací vodní bar INTEX 58822 Mega Chill | Tochcesmit.cz

Nafukovací vodní bar INTEX 58822 Mega Chill

199 Kč

Heureka.cz

Kdo říká, že do bazénu si můžete vzít pouze lehátko či plážový balon na hraní? Dobře víme, že voda, známá také pod chemickou značkou H2O, výborně nadnáší předměty naplněné vzduchem. Byla by škoda omezovat výrobce na produkci nafukovacích plavebních pomůcek. Což takhle plovoucí bar přímo pod sluncem a přímo ve vodě?

Napijete se osvěžující čisté vody, vychlazeného nealko nápoje nebo si troufnete na lehký letní drink? Volba je na Vás, ale dehydratace je nemilá záležitost, je třeba dodržovat pitný režim. Nafukovací vodní bar INTEX 58822 Mega Chill je trefou do mokrého, tedy do černého.

Nejenom „nafukovací hračka“

Intex mega chill vodní bar Nafukovací vodní bar vypadá na první pohled jako podivné, plavby schopné nafukovací kolo, ale uspokojí i ty nejnáročnější vodomily mnoha svými funkcemi. Předesíláme, že se nejedná o titěrného prcka – svým průměrem 89 cm a modrobílým barevným provedením na sebe vodní bar pokaždé upoutá pozornost.

Bezpečnost a stabilitu na vodní hladině zajišťují tři vzduchové komory a materiál o tloušťce 0,4 mm. Možná se to zdá málo, ale materiál je dostatečně pevný. Navíc neobsahuje ftaláty, čímž chrání nejen zdraví Vaše a ostatních přítomných, ale přispívá i k ochraně životního prostředí.

Dva masivní úchyty po stranách ještě usnadní i tak jednoduchou manipulaci s vodním barem. Rozhodně se nemusíte bát, že vypijete dvě plechovky a budete muset chladící box doplnit čerstvým pitím. Uprostřed vodního baru najdete úložný prostor s víkem pro až 24 plechovek nápojů, včetně pěti držáků na nápoje.

Maximální užitek i absolutní letní pohodička

Kromě nafouknutého vodního baru, jehož zásobení nápoji je na Vás, máme vše, co potřebujeme. I když si jistě poradíte sami, neodpustíme si maličko napovědět. Což si ještě k tomuto baru pořídit nafukovací lenošku nebo malý nafukovací člun?

V kombinaci s oblíbeným pitím získáte nebývalý komfort u vody. Použití tohoto výrobku je širší, než jen „nosiče nápojů“. Nafukovací vodní bar INTEX 58822 Mega Chill se hodí každému, kdo miluje slunečné léto, horké počasí a do vody chce prostě něco extra. Být ve vodě a zároveň přímo u baru – kdo by takovou pohodičku nechtěl. Prostě jak se říká „Havaj“.

INTEX 58822 Mega Chill v pěti odrážkách:

  • průměr 89 cm
  • neobsahuje ftaláty
  • úložný prostor pro 24 plechovek, 5 držáků na nápoje
  • hmotnost 1,27 kg, výška 25,4 cm
  • 3 vzduchové komory, materiál tloušťky 0,4 mm

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist