Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Pelíšek pro kočku ve tvaru měkoučké boty | Tochcesmit.cz

Pelíšek pro kočku v měkoučké botě

634 Kč

Heureka.cz

Všichni milovníci svých čtyřnohých kočkovitých domácích šelem, tedy koček, pozor! Chcete, aby se Vaše kočka měla co nejlépe a aby se jí dobře spalo? Pak je tu pelíšek Zolux ve tvaru boty. Uvnitř je krásně měkký a poskytuje nejen místo ke spánku, ale i jako prostor pro hraní. Tenhle pelíšek pro kočky si kočka, kocour nebo kotě určitě oblíbí.

Malé kotě, spalo v botě…

Jak se zpívá ve známé české písničce. Přesně tohle může být teď realita s pelíškem Zolux, tedy přesněji v tenisce. Se svou délkou 54 cm poskytuje tento stylový pelíšek nejen pro malé koťátko dostatek prostoru. Vnitřek je příjemně měkký díky imitaci kožešiny. Navíc při pohybu dává tkanina praskavý zvuk, čímž pobízí kočku k pohybu. Takže si v tomto pelíšku pro kočku může nejen spát, ale i hrát.

Skrýš, hřiště nebo postýlka?

Pelíšek má mnohá využití. Jako skrýš, hřiště nebo postýlka. A vůbec nezáleží na tom, zda pelíšek bude využívat kočka, divoký kocour nebo malé koťátko. Podle výrobce by se takový pelíšek mohl líbit i fretkám a možná najdete i jiná zvířátka, která by si jej oblíbila. Navržen je však tenhle pelíšek kočkám.

Šup do růžové či šedé tenisky

Hledáte-li pro svou kočku něco atraktivního, pelíšek Zolux může být tím správným tipem. Růžová teniska s měkkým vnitřkem poslouží nejen jako místo ke spánku. Rovněž může být místem ke hraní Vašich čtyřnohých kočičích miláčků. K dispozici růžové nebo šedé provedení. Rozměry jsou 25×54×29 cm. Mňau.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist