Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Profi plynový gril Weber Summit S-670 GBS | Tochcesmit.cz

Profi plynový gril Weber Summit S-670 GBS z ušlechtilé oceli

114 990 Kč

GrilyKrby.cz

Patříte-li k nadšencům grilování, pak Vás možná tento gril může zaujmout. Je vyroben kompletně z ušlechtilé oceli a jde o takové grilovací centrum pro všechno. Ještě aby ne, na tenhle gril si připravte více než 20 pětitisícovek, jeho cena překračuje 110 000 Kč. Hodí se tak hlavně k profesionálnímu použití, ale je možné s ním grilovat takřka vše, na co si vzpomenete. Tímto se představuje plynový gril Weber Summit S-670 GBS.

Od Asie, přes uzené až po vaření přílohy

Rozhodně nejde o pouhý gril, ale o multifunkční grilovací centrum. Snadno si poradíte s přípravou asijských specialit na wok pánvi, uděláte s ním ty nejlepší steaky, proměníte jej v domácí udírnu a zvládnete s ním i uvařit přílohu. Jde tak o skutečně výjimečný gril, který není pouze grilem, ale mocným nástrojem pro nevšední grilovací, udírenské i další kulinářské zážitky. Je to „pan profesionál“.

S podsvícením, teploměrem i budíkem

Model Weber Summit S-670 GBS vyniká mezi dalšími grily Weber svým příslušenstvím. V tomto grilu najdete 6 plynule regulovatelných hořáků, speciální hořák pro uzení či odkládací plochu s vařičem. Díky této ploše je možné grilovat a zároveň vařit přílohu.

Gril má vyjímatelný střed, do něhož lze dát wok pánev či třeba litinový tál. Weber Summit S-670 GBS je králem grilování, uzení i vaření. Všechny hořáky jsou vybavené tzv. aroma kolejnicemi zajišťujícími, aby do hořáku nestekl tuk, omáčka či cokoli jiného. Další vychytávkou je osvětlení, zabudovaná dvě světla vytvářejí praktické a zároveň efektní podsvícení, takže můžete v pohodě grilovat třeba celou noc. V poklopu grilu je též teploměr a budík, takže můžete mít pod kontrolou teplotu i čas. To celé podtrhuje provedení z ušlechtilé oceli, což dává grilu i stylový design. Mezi grily Weber se jedná skutečně o model, u něhož na kompromisy není místo.

Trocha čísel nakonec

Neradi dáte na povídání a raději tvrdá fakta v podání čísel? Tady jsou:

  • rozměry grilovacího roštu 80,5×49 cm
  • celkové rozměry 145×189×68 cm (vך×h)
  • hmotnost 121 kg – žádný drobeček to není
  • vařič v odkládací plošině o výkonu 3,5 kW
  • 9 mm silný ocelový rošt
  • 6 samostatných hořáků

Tento gril od Weberu je určen hlavně pro všechny nadšence, kteří klidně dají do grilu cenu podobající se ojetému autu, a k profesionálnímu využití.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist