Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
PowerCube Original | Tochcesmit.cz

PowerCube Original

399 Kč

Mall.cz

Máte jen jednu zásuvku a potřebujete do ní připojit více zařízení? Ale jak to provést, když klasické prodlužovací kabely, či rozbočky jsou uzpůsobeny jen na omezené množství zařízení a kabely si většinou překážejí… Tento problém hravě vyřeší PowerCube. Čím je tak vyjímečná?

Dostupnost

PowerCube Original má prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat zároveň. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastanou ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

Kapacita

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení a díky 2 USB portům můžete dobíjet vaše mobilní zařízení současně. Verze Original USB se zapojuje přímo do vaší zásuvky, případně ji můžete kombinovat s prodlouženými „Extended“ verzemi.

Design

Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější se řadí Red Dot Design Award. Elegantní vzhled zaujme na první pohled. Na výběr máte přitom ze čtyř aktuálních barev. Líbí se vám modrá, zelená, červená, či univerzální šedá?

Rozšíření

PowerCube Original je dodávána v různých variantách. Jednoduchým spojením s dalšími produkty PowerCube, vytvoříte kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Sami si tedy zvolíte, kolik potřebujete elektrických zásuvek a USB portů pro napájení vašich elektrických zařízení.

Bezpečnost

Všechny typy PowerCube  jsou důkladně testovány a certifikovány dle přísných kritérií. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist