Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Retro kuchyňská váha JATA 612 | Tochcesmit.cz

Kuchyňská váha JATA v retro stylu

599 Kč

Mall.cz

V kuchyni se prakticky neobejdeme bez váhy. Máte-li doma moderní kuchyni, můžete zatoužit po zajímavém retro prvku. A právě takovým může být kuchyňská váha JATA 612. Je v retro designu, avšak nabízí moderní vybavení, které byste od váhy čekali a potřebovali. Narozdíl od většiny elektronických vah nepotřebuje váha JATA žádné napájení, je zcela mechanická, vybavená ručičkou a stupnicí. Zapomeňte na digitální čísla, vše pěkně postaru odečítáním hodnot pomocí dílků na stupnici.

Zváží až 5 kg s přesností 25 gramů

Kuchyňské váhy Jata

A dáme toho tam 100 nebo 130 gramů? A jak navážíme mouku? A spoustu dalších otázek kuchyňská váha JATA 612 pohotově zodpoví, resp. zváží. Nosnost je 5 kg a přesnost je 25 gramů. Rovněž disponuje funkcí nulování a dovažování TARA. To zajišťuje spolehlivé dovažování přidáváním a odebíráním z misky a nulování pro nové vážení. Číselná stupnice je dobře čitelná a přehledná. Kromě stylového designu určitě oceníte i celokovové robustní provedení a přitom není váha nijak těžká. Zrovna u váhy vážit hmotnost, taková slovní hříčka.

Retro váha co má styl i přesnost

Tato originální retro váha spojuje retro design mechanické ručičkové váhy s moderní přesností. Hodit se bude určitě do každé kuchyně. Předností je též fakt, že ji zcela mechanická a tudíž nezávislá na jakémkoli napájení. Miska je z kvalitního nerezu a dá se snadno sejmout a umýt. Dopřejte si do kuchyně tuhle retro váhu, bude nejen praktickým pomocníkem, ale i designovým prvkem pro Vaše kulinářské nápady. Správná hmotnost jednotlivých surovin je základem pro úspěšné vaření, pečení, apod. Na váhu dostanete záruku 3 roky. Kromě světle zelené barvy je váha také v béžovém provedení.

To chceš mít!

(5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist