Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Ruční kávovar Handpresso Wild Hybrid bez napájení | Tochcesmit.cz

Ruční kávovar Handpresso Wild Hybrid bez napájení

2 870 Kč

Heureka.cz

U nás stále oblíbený turek dostává pomalu a jistě na frak. Dopřejte si kávu jako Italové, kvalitní espresso. S ručním kávovarem Handpresso Wild Hybrid si můžete udělat lahodnou kávu kdekoli a kdykoli. Nevyžaduje totiž žádné napájení a tak se hodí nejen na cesty se svou hmotností jen 480 g.

Čerstvá mletá káva nebo ESE pody

Kávovar má dva zaměnitelné nástavce. Jeden na mletou kávu a druhý pro tzv. ESE (Easy Serving Espresso) pody. Takže se vždy můžete rozhodnout, jestli použijete mletou kávu nebo pod. Nejen tím je Handpresso Wild Hybrid unikátní. Mletou kávu vložíte do sítka. A pak už potřebujete jen horkou vodu, kterou nalijete do kávovaru a natlakujete jej.

Kávu uvaříte bez elektřiny, energií jsou ruce

Unikátní je tenhle kávovar také tím, že nepotřebuje žádné napájení. Veškerá obsluha je ruční, takže jediná potřebná energie jsou Vaše ruce. Vložíte kávu a vodu nalijete do 50ml zásobníku a natlakováním vznikne espresso. Tlak můžete sledovat pomocí jednoduchého barometru a když je kontrolka zelená, hurá, kávovar je natlakován na tlak 16 bar, což je tlak, který má vzniknout a pomocí něhož se vykouzlí to pravé espresso.

Espresso z kufříku

Handpresso Wild Hybrid celý setKromě samotného kávovaru je možné si pořídit i kompletní sadu ve stylovém kufříku – Handpresso Outdoor Set Hybrid. Ta obsahuje tento kávovar, 4 šálky na espresso, termosku na vodu a černý látkový ubrousek. Do síťovaných kapes lze uložit ESE pody, lžičky nebo třeba balení cukru. Takže můžete s kávou cestovat kdekoli. Aby to bylo stylové, kufřík má kávově hnědou barvu. Vše tak budete mít vždy sbaleno a šálek espressa si můžete dopřát kdekoli.

Handpresso Wild Hybrid je praktický ruční kávovar, se kterým kdekoli a kdykoli si můžete připravit šálek poctivého espressa z kávy, jakou máte rádi. S kufříkem máte svou malou kavárnu kdykoli k dispozici. Volitelné příslušenství je též 220V adaptér. Tím se už však ztrácí hlavní kouzlo skutečně ručního kávovaru, k němuž potřebujete pouze ruce jako zdroj energie.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist