Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Inovativní ruční lis na plechovky | Tochcesmit.cz

Inovativní ruční lis na plechovky

335 Kč

Heureka.cz

Dalo by se říci, že jsme dnes doslova zavaleni plechovkami. Povalují se kolem kontejnerů, odpadkových košů i na různých veřejných prostranstvích. V neposlední řadě patří mezi značné množství předmětů, jež znečisťují přírodu i vodní toky (oceány nevyjímaje). Navíc se zjistilo, že piva v plechovkách se prodává nejvíce v historii. Prý také díky lenosti lidí, kterým se nechce lahváč vracet.

Vhodné řešení problému

Tím nejjednodušším způsobem jak tuto záplavu hliníku a bílého plechu trochu lépe organizovat, je lis na plechovky, který zajistí, že se budou lépe skladovat a zaberou zcela minimální místo v každé domácnosti, firmě, na chalupě, společenských akcích a podobně.

Jaké výhody má lis na plechovky?

  • Šetří místem – jakmile se plechovka zdeformuje, můžete uspořit až 80% objemu odpadu, který vaše domácnost či firma produkuje.
  • Pohodlná likvidace – nemusíte už plechovky sešlapávat či namáhavě deformovat v rukou, neboť ruční lis na plechovky vše udělá za vás.
  • Neškodný nátěr – lis je opatřen ekologickým nátěrem a neobsahuje žádné látky, které by uškodily životnímu prostředí.
  • Masivní konstrukce a velmi elegantní vzhled, jsou zárukou, že se dá lis použít kdekoliv.

Pro koho je určen?

Vzhledem k tomu, že je lis 100% manuální, je vhodný nejen pro dospělé, ale pracovat s ním mohou i větší děti. Jeho velkou výhodou je, že jej mohou používat staří lidé, kteří již většinou nemají tak velkou sílu.

Jak funguje?

  1. Zasuňte plechovku do otvoru.
  2. Uchopte páku a plynulým pohybem ji směrujte dolů, přičemž dojde k lisování plechovky.
  3. Plechovku lisujete tak dlouho, až dokud nedáte páku pomocí tahu do spodní polohy.
  4. Plechovka zůstane krásně slisovaná a zabere vám v odpadu nejméně místa, co jen lze.

Umíte si i vy představit lepší dárek pro pivaře? My tedy ne!

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist