Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Ruční vysavač Dyson V6 Trigger Plus designem nešetří | Tochcesmit.cz

Ruční vysavač Dyson V6 Trigger Plus designem nešetří

6 999 Kč

Mall.cz

Pod pojmem ruční vysavač leckoho napadne malý nevýkonný stroj nevalného vzhledu. To vše boří ruční vysavač Dyson V6 Trigger Plus.

Což o to, malý sice je, ale v malém těle nabízí dostatečný výkon pro pohodlné ruční vysávání. Další stránkou je design, zde výrobce opravdu nešetřil kreativitou. Zapomeňte na fádní nudné tvary, tenhle Dyson upoutá na první pohled. Sice trošku si připlatíte, nepatří k nejlevnějším, ale zato nabídne vše, co byste od ručního vysavače mohli čekat.Regulace síly sání, pohodlné vysávání čalounění v autě nebo kombinovanou hubici pro vysávání těžko přístupných míst.

Video Dyson V6 Trigger Plus

Takhle to funguje v praxi…

Žádné sáčky, výkonný motor

Tak především – jedná se o vysavač bezsáčkový. Tedy žádné složité výměny sáčků a jejich vysypávání. Srdcem výkonu je digitální motor Dyson V6 s neodymovým magnetem a pulzní technologií. To dovoluje podání výkonu až s 110000 otáčkami za minutu. To z něj dělá opravdu silný vysavač, který strčí do kapsy i mnohem těžší stroje.

Nepotřebuje přívod elektřiny, vysavač je akumulátorový. 15 cyklon uspořádaných ve dvou vrstvách, které paralelně pracují k maximálnímu průtoku vzduchu a tím spolehlivé zachycení jemného prachu a alergenů.

Baterie pracuje jen pokud opravdu vysáváte

Akumulátor, tedy baterie, se využívá opravdu jen pro samotné vysávání. To je zásadní rozdíl oproti konvenčním ručním aku vysavačům, které jsou v provozu po celou dobu od zapnutí. Přestanete-li vysávat, Dyson V6 Trigger Plus se vypne a tím šetří baterii. Vysávání je tiché.

Dvě hubice a MAX výkon

Tenhle ruční vysavač Vám nabídne hned dva typy hubic. První je hubice s nylonovými štětinami rotačního kartáče vhodná k vysávání např. čalounění v autě, usazených nečistot nebo chlupů z psů, koček a jiných zvířátek.

Druhou hubicí je hubice s výsuvným kartáčem, díky kterému se pohodlně dostanete do hůře přístupných míst (rohy, police, apod.). Má ještě tlačítko MAX, které vyždímá maximální výkon pro náročnější úkony. S tímto výkonem vydrží baterie asi 6 minut, což je délka písničky Radio Ga Ga od Queenů. Takže ještě jednou pěkně pohromadě:

  • výkonný li-ontový akumulátor
  • až 110000 ot./min.
  • výdrž baterie při běžném výkonu cca 20 minut
  • 6 minut na MAX výkon
  • baterie se používá opravdu jen když vysáváte
  • hmotnost 1,57 kg
  • žádné sáčky

Tím vším tento ruční vysavač nabídne spolehlivého čističe. Navíc nabízí neokoukaný kreativní design, který mu dává punc moderního stroje. Se svou hmotnost je snadno přenositelný a tak se hodí i třeba na cesty. Stylový ruční vysavač Dyson V6 Trigger Plus navržený se smyslem pro výkon i design. I vysávání může být designovou záležitostí, s Dysonem určitě ano.

To chceš mít!

(5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist