Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Samomíchací líný hrnek | Tochcesmit.cz

Samomíchací líný hrnek

198 Kč

Heureka.cz

Jak spolu souvisejí slova samomíchací, líný a hrnek? Opravdu nejde o spojení tří náhodných slov. Tenhle stylový hrnek Vám sám zamíchá kávu, čaj nebo cokoli, co do něj nalijete. Stačí zmáčknout tlačítko. Líný hrnek, jak je nazván, je určen nejen pro všechny líné, které nebaví míchání, ale zkrátka pro všechny, kteří chtějí mít prostě něco extra. A přesně o tom tenhle hrnek určitě je.

Takhle to funguje

Aneb lenost nade vše 😀 a za pár šupů si to můžeš koupit třeba tady…

Hrnečku, zamíchat

Jen si to představte, uděláte si kávu, čaj nebo třeba kakao a žádnou lžičku nebudete potřebovat. Stačí stisknout tlačítko a hrnek to zamíchá za Vás. Pokud Vás míchání nebaví, nemusíte někoho volat, nechte to na hrnku. Stiskněte tlačítko a toť vše. A je zamícháno.

Tento samomíchací hrnek je prostě pecka. A určitě se blýsknete i před návštěvou, když jim nepodáte lžičky a řeknete, ať stisknou tlačítko. Určitě znáte hrnky, které vlivem vysoké teploty změní povrch. Je to sice taky fajn, ale líný hrnek jde ještě dál. Míchá sám.

Když dojdou baterky, zamíchej si sám

I tahle sranda něco stojí, ne že by to byla závratná cena, ale jde o provoz. Hrnek není kouzelný, proto jej pohání dvě AAA baterie. Ty však nejsou součástí balení. A proto, pokud v něm nejsou baterky, funguje jako úplně obyčejný hrnek a míchat musíte svépomocí. Ale bude to dřina, viďte, když si zvyknete na to, že to hrnek udělá za Vás.

Vychytávka do moderní kuchyně

Samomíchací hrnek je stylovou vychytávkou do moderní kuchyně. Stejně dobře poslouží jako nápaditý dárek. Pokud znáte někoho, kdo je „pověstný svou leností“, tento líný hrnek bude určitě tím pravým dárkem pro něj. Nebo si hrnek pořiďte prostě jen tak pro sebe, do domácnosti coby originální součást kuchyňského vybavení.

Líný hrnek je z odolného plastu a jeho rozměry jsou 14×12×9 cm, čímž se nevymyká běžným hrnkům narozdíl od funkce samomíchání. Takže souhrn:

  • hrnek míchá sám, jsou-li v něm dvě AAA baterie
  • pokud nejsou, míchat musíte sami nebo si někoho zavolat
  • rozměry 14×12×9 cm jako u běžných hrnků
  • nejen pro lenochy, ale pro všechny, co chtějí mít v kuchyni něco extra

To chceš mít!

(4 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist