Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Servírovací lopatka nejen na sladký dort | Tochcesmit.cz

Servírovací lopatka nejen na sladký dort

169 Kč

Tescoma.cz

Rádi pečete dorty či moučníky? A chcete je servírovat stylově? Pak zbystřete, servírovací lopatka Delícia od Tescomy je to pravé, co ve své kuchyni byste měli mít. Parádní pomocník na servírování dortů, moučníků a podobných sladkých, případně i slaných gurmánských výtvorů. S lopatkou na dort to bude zábavnější i pohodlnější než krájení nožem.

Posunovací lopatka

Lopatka Delícia je posunovací, přesněji řečeno vysouvací. Snadno se dá její délka nastavit pro pohodlné servírování na talíř. Celková délka je 27 cm. Vyrobena je z kvalitního nylonu s rukojetí z odolného plastu. Do myčky však Tescoma Delícia nesmí. Stačí ji však jen pečlivě umýt a je připravena k dalšímu použití.

Dolce vita s Delícií

Abyste si užili ještě větší zážitek při vychutnávání si dortů nebo moučníků, celý zážitek může začít už při servírování. Lopatka na dort je pomocníkem, který si v kuchyni určitě najde místo pro každého nadšence nejen dortů. A můžete si vychutnávat své „dolce vita“ chvilky se servírovací lopatkou Tescoma Delícia. Ačkoli přes její „sladký“ název s ní lze krájet a servírovat i slané jídlo, například quiche nebo cokoli dalšího, co chcete stylově servírovat nejen na dezertní talíře. I servírování může mít svůj styl, pojďte na to od lopaty, tedy spíše od lopatky.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist