Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Simulátor pilotování Boeingu 737 | Tochcesmit.cz

75 minut v simulátoru Boeingu 737

3 999 Kč

Esennce.cz

Jaké to je pilotovat letadlo? Spousta kluků mělo sen stát se pilotem, jenže většinu z nás práce zavede úplně jinam. A pokud Vás tenhle sen neopustil nebo jste prostě fanda letadel, máte skvělou šanci. Přijďte si vyzkoušet letecký simulátor Boeing 737. Usedněte do moderního trenažéru na 75 minut a staňte se pilotem tohoto legendárního a používaného letadla. Pro každého fandu letadel skoro povinnost.

Do Vídně, Bratislavy nebo do Brna

Trenažér je v Praze a zažijete skutečný let v simulovaných reálných podmínkách včetně počasí včetně startu a přistání. V simulátoru si můžete vyzkoušet reálný let do Brna, Bratislavy nebo do Vídně, na což zmíněných 75 minut postačuje. Tento letecký trenažér je skutečně realistický a pocit budete mít jako byste opravdu pilotovali tohle letadlo.

Extrémní letiště a realistické scenérie po celém světě

Kromě běžných linkových letů, které Boeing 737 běžně absolvuje si lze v simulátoru vyzkoušet také přistání v extrémních letištích jako Kai-Tak v Hongkongu, přistát na Mallorce nebo třeba v Innsbrucku. Možností je hodně, vybrat si můžete z řady realistických scenérií a krajin, včetně zoomu. Výběr je bohatý, takže si každý může „zaletět“ tam, kam ho to láká.

Letecký trenažer Boeing 737

Letět s Vámi mohou i 3 další diváci

Letecký simulátor Boeing 737 si nemusíte užít jen sami. Vezměte s sebou až 3 další lidi, kteří budou usazeni do business třídy jako diváci. Pro „pilota“ je nutná minimální výška 160 cm a věk 14 let. Omezení na výšku je kvůli dosahu na pedály. Simulátor funguje celoročně, vždy ve středu v sobotu. Pilotování v leteckém trenažéru Boeingu 737 je parádním zážitkem pro všechny nadšence moderních letadel. Boeing 737 je jedním z běžně nasazovaných dopravních letadel po celém světě. Díky simulátoru si každý může vyzkoušet, jak tohle letadlo ovládat jako ve skutečnosti. Usedněte ke kokpitu tohoto letadla a zažijte téměř opravdový let s reálnými podmínkami.

Detaily zážitku

  • Kdy? Celoročně (středa až sobota)
  • Kde? Praha
  • Počet osob? 1 osoba
  • Diváci a kamarádi? Můžete si sebou vzít až 3 diváky
  • Rezervace? Po objednání zážitku
  • Délka? Cca 75 minut
  • Omezení? Minimální věk je 14 let. Nutná výška nad 160 cm z důvodu dosahu na pedály a výhledu z kabiny.
  • Co na sebe? Běžné denní oblečení.

To chceš mít!

(5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist