Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Skener starých diapozitivů a negativů | Tochcesmit.cz

Skener starých diapozitivů a negativů

2 990 Kč

Conrad.cz

Digitální fotky jsou dnes naprostou samozřejmostí. Až skoro za podivína bychom mohli označit někoho, kdo vlastní starý analogový foťák, přestože i v dnešní době na něj někteří nedají dopustit, zejména profesionálové. Máte někde hromádku nebo pořádnou hromadu starých fotek a přemýšlíte, jak jít s dobou a zdigitalizovat je? Řešením je skener negativů a diapozitivů. Způsob, jak staré fotky uložit v moderní formě.

Skenujeme pozitivně i negativně

Skener na digitalizaci negativů a diapozitivů je parádní věc, jak převést staré vzpomínky na papíře do digitálního světa. Skener DigiScan TV 9.0 je pohodlným řešením, jak to provést.

Přístroj je vybaven TFT displejem s úhlopříčkou 6,1 cm, nabízí USB konektor a slot pro paměťové karty až do kapacity 32 GB. Ale více technických parametrů nechejme na konec. Podstatná je kompaktnost a rychlost skenování.

Díky slotu na paměťové karty lze skeny ukládat přímo na ní a ke skenování tak nepotřebujete počítač. Stačí vložit negativ nebo diapozitiv do držáku, stisknout tlačítko a za okamžik se ze staré fotky stává soubor. Rozlišení skenu je až 9 megapixelů, tedy odpovídá běžným fotkám z mobilů nebo levnějších kompaktů.

Základní úpravy fotek přímo po naskenování

Hlavně hned vidíte výsledek. Skenování je opravdu rychlé a během chvilky tak můžete mít svá stará alba přenesena do souborů. Skener díky obrazovce umožňuje provádět i základní úpravy fotek, ovšem nečekejte žádný Photoshop. Avšak software je pouze pro anglicky nebo německy rozumějící uživatele. Tento skener diapozitivů a negativů zvládne pracovat s diapozitivy do tloušťky 3 mm, součástí je také praktický držák.

Naskenujte, prohlížejte, zálohujte

Skenery na digitalizaci diapozitivů a negativů nejsou sice moc rozšířené, ovšem pro skalní nadšence papírových fotek to může být parádní pomocník a možnost zálohy svých archivních fotografií. Co vše skener DigiScan TV 9.0 má, umí a obsahuje, to si teď shrneme do několika odrážek.

  • senzor CMOS, optické rozlišení 2400 dpi
  • barevná hloubka 24 bitů (jako na běžných digifotkách)
  • prosvětlovací jednotka 24×36 mm
  • slot pro paměťové karty SD/MMC až 32 GB
  • TFT displej úhlopříčky 6,1 cm
  • TV výstup (cinch video), USB 2.0
  • rozlišení skenu až 9 megapixelů
  • držák na vkládání negativů a diapozitivů
  • software pro základní úpravy naskenovaných fotek
  • hmotnost jen 400 g

Součástí balení je rovněž čistící kartáček, napájecí kabel a USB kabel. Dodáváno včetně rámečků na diapozitivy a zásobníku na jejich výměnu. Skener DigiScan nefunguje na baterie, solární provoz nebo jiného bez elektřiny. Tudíž je nezbytným prvkem přívodní kabel.

To chceš mít!

Skener styrých diapozitivů a negativů Kupte si: Skener starých diapozitivů a negativů

Skener starých diapozitivů a negativů do digitální podoby za 2 990 Kč z Conrad.cz

2 990 Kč na Conrad.cz

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist