Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Snowbike Specialized Fatboy SE, kolo na sníh | Tochcesmit.cz

Snowbike Specialized Fatboy SE kolo na sníh a pláž

25 199 Kč

Heureka.cz

Mám svůj FatBike už 2 roky. Je to všehovšudy terénní kolo. Skvělé pro strmé stoupání. Na sněhu a bahně je úžasný. Pro živou jízdu plnou zábavy a úsměvů. Není příliš dobrý na technické či rychlé sjezdy.Solofat ze Singletracks

O tlustých kolech se vždy tvrdilo, že se hodí akorát tak na pláž či do sněhu (tzv. snowbike). Jenže toto právě Fatboy snowbike vyvrací, protože to není jen kolo na sníh, ale můžete s ním jezdit v nejrůznějším terénu (na pláži, v bahně či drsném terénu). Oproti tradičním horským plášťům má snowbike vyšší záběr, trakci i flotaci. Navíc nedochází ke ztrátě energie během stoupání.

Jaké má tento snow bike výhody?

(Jak můžete vidět na videu, Snowbike ocení i vaše děti.)

Nejen, že si jízdu báječně užijete, ale ještě získáte výrobek, který je vyroben pouze z odolných a naprosto funkčních komponent, jež nejsou nijak náročné na údržbu a přitom nabízí vysoký výkon.

Díky širokým plášťům se můžete v klidu usadit a užít si jízdu na plné pecky, zatímco veškeré drncání a různé nerovnosti povrchu pohltí vzduchem tlumená vidlice. Tohle odolné a robustní kolo na sníh si prostě zamilujete, stejně jako jízdu v terénu, na kterou se pokaždé budete těšit.

Kvalitní materiál je základ

  • Konstrukce rámu je vyrobena ze slitiny M4, ta je charakteristická svou trvanlivostí a efektivitou. Geometrie nabízející mnoho prostoru nad horní rámovou trubkou a krátkou délku řetězové vzpěry, je zárukou snadného stoupání a také bezproblémových sjezdů.
  • Hliníková vidlice RockShox Bluto RL má vzduchové tlumení, které zajišťuje hladší a plynulejší zdvih, vedle toho se 32 mm silné hliníkové podpěry spolu se širokými koly postarají o pohlcení otřesů a poradí si dokonce i s nerovnostmi v terénu.
  • Hliníkové ráfky Stout XC 90 jsou zapleteny k nábojům Stout XC a tvoří velmi spolehlivý, efektivní a trvanlivý pár kol. Nezáleží na tom, jestli se vydáte do terénu či na sníh, tento typ kol je zárukou vyrovnaného poměru síly a výkonu.
  • Pláště 26x.4,6\“ žehlí nerovnosti, zároveň však nabízí dokonalou trakci, kontrolu i flotaci, což pomáhá kolo lépe ovládat v terénu.
  • Karbonové kliky s jednopřevodníkem, vyrobeným z tvrzené slitiny, poskytují dostatečnou ochranu před spadnutím řetězu, zároveň však zaručují efektivní, lehký a jednodušší pohon s řadou rychlostí nejen pro tvrdší odpich na rovince, ale i ve stoupání.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist