Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Společenská hra se šlehačkou Pie Face | Tochcesmit.cz

Šlehačkou do obličeje ve hře Pie Face

449 Kč

Heureka.cz

Tradiční společenské hry Vás omrzely? Možná právě pro Vás je tu hra Pie Face. Je to prostě bezva. Princip je docela jednoduchý, otáčíte ruletou a kdykoli můžete dostanete šlehačkou do obličeje. Věřte, že se pobavíte a ještě si pochutnáte. Hrát můžete nejen s dětmi, kterým tahle hra se šlehačkou přijde určitě ohromně zábavná.

Jak se to hraje?

Jednoduše. Ke hře potřebujete šlehačku. Tu dáte do Pie Face a otáčíte ruletou. Nedílnou součástí hry je zařízení s vystřelovací rukou a ruleta. Točíte ruletou a podle toho, jaké padne číslo, tolikrát otočíte řídítka na zařízení s rukou. A plesk! Šlehačku máte v obličeji. Je to  napětí.

Celá tahle sranda je postavena na náhodě nebo štěstí?! Vytočíte si na ruletě třeba číslo 4, čtyřikrát otočíte a záleží pouze na náhodě, zda dostanete do obličeje. Obličej strčíte do masky, abyste neměli šlehačku všude. Možná někomu přijde tato hra poněkud primitivní a bezduchá, opak je pravdou. Užijete si nečekanou zábavu. Parádní je tato hra rovněž na party a podobných akcích.

Pie Face můžete naplnit nejen šlehačkou

Novou úroveň dostane Pie Face v případě, že místo šlehačky použijete něco jiného. Fantazii se meze nekladou a je jen na Vás, čím hru naplníte, tedy co budete budete mít v obličeji. Ačkoli hra dostala svůj název od slova „pie“, což znamená koláč (spojitost se šlehačkou), náplň závisí jen na Vás. Například můžete mít dětskou a dospěláckou verzi hry.

Nová zábava, kterou se baví i Leoš Mareš

Pie Face

Tahle hra je pro všechny, které nebaví normální deskové a podobné hry. Ano, pro Pie Face musíte mít hlavně smysl pro každou srandu. Hra, která svou jednoduchostí zaručeně pobaví. Točíte, čekáte a náhle máte šlehačku nebo něco jiného v obličeji. Originální hra, která pobaví nejen děti. Hledáte-li zábavu na party, tohle je rozhodně jedna z her, jak se o zábavu postarat. Zkuste to také a sami poznáte, jak je fajn mít šlehačku nebo něco jiného v obličeji. Bláznivý nápad, jednoduchost a náhoda jsou tři stěžejní prvky téhle hry. Tuhle srandu doporučuje na Instagramu i Leoš Mareš, pro něhož je to bezvadná sranda.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist