Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Surf Arena surfařským simulátorem v Letňanech | Tochcesmit.cz

Surf Arena surfařským simulátorem v Letňanech

1 790 Kč

Adrop.cz

Toužíte po surfařském zážitku, ale dovolená v nedohlednu? Pak je přímo pro Vás určen simulátor surfování. Jeden takový se nachází v Surf Areně Praha – Letňany, je jediný ve střední a východní Evropě. Nečekejte na dovolenou nebo na tu nejlepší vlnu. Tak co Vy na to, jdete?

Co je simulátor surfování

Proud vody je hnán závratnou rychlostí po měkké podložce v bazénu, která svým tvarem umožňuje úžasnou a okouzlující jízdu na speciálním surfařském prkně. Samotné surfování trvá hodinu, ale na celý zážitek, včetně instruktáže si vyhraďte 2 hodiny. Během dané hodiny se na simulátoru surfování bude střídat maximálně 10 surfařů. Na vlně však vždy surfuji vždy pouze dva surfaři zároveň, takže máte dostatek prostoru ukázat své dovednosti.

Bezpečnost především a pak hurá do vln

Hodinu před začátkem dorazíte na recepci, kde se přihlásíte. Poté si vyberete správný neoprén, který je v ceně, stejně jako zapůjčené surfařské prkno a úrazové pojištění. Následuje 30minutová instruktáž, dozvíte se všechny potřebné informace a pak hurá do vln za zábavou. Nezapomeňte si vzít sebou plavky a ručník. Surfování si bohužel neužijí děti do 6 let, těhotné ženy a osoby pod vlivem návykových nebo omamných látek či alkoholu. Po flámu na vlny raději zapomeňte.

V bezpečí se zkušenými instruktory

Máte strach? S vedením zkušeného instruktora se bát nemusíte, zvládne to každý i ten, kdo nikdy nestál na prkně. Nacvičuje se vleže neboli takzvaný bodyboarding. Pokud jste šikovní, tak v kleče a nakonec ve stoje. Surf Arena je určena jak pro začátečníky, kteří chtějí propadnout kouzlu surfování, ale i pro zkušené surfaře. Diváci se mohou dívat přes sklo, ale i také fotit a natáčet. Plus dostanete ještě k tomu dárek a to v podobně natočeného videa jako vzpomínku.

Přijďte na surf do Letňan

Chcete-li zažit něco výjimečného a voda je váš kamarád, tak právě tohle si užijete na 100 %. Pražské Letňany Vám nabízejí tento unikátní zážitek. Znáte někoho, kdo tajně touží po surfování? Udělejte mu radost tímhle dárkem v dárkovém balení na simulátor surfování Surf Arena. A nalaďte se na správnou pohodovou vlnu s tímto zážitkem na vodě. Rezervace nejlépe 2 týdny předem.

Tento zážitek hledáte také pod pojmy: Indoor Surfing či kurz surfování.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist