Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Tvořítka na ledové koule myDrink | Tochcesmit.cz

Tvořítka na ledové koule myDrink

249 Kč

Tescoma.cz

Ledové kostky jsou sice fajn, ale jejich tvar už je fádní. Chtělo by to něco extra. Zapomeňte na hranaté tvary a do nápoje si hoďte pořádnou ledovou kouli. Vyzkoušejte originální tvořítko na led myDrink od Tescomy v podobě koule. A není to žádná kulička.

Tvořítka na led netradičně

Tvořítka na led

Rádi byste si dopřáli parádně vychlazený nápoj s ledem a omrzely Vás kostky? Zkuste ledové koule do nápojů vyrobené díky myDrink. Tvořítka na led nemusejí produkovat ve výsledku jen ledovou kostku. Ledová koule zaujme svým krásně hladkým tvarem. Díky tomuto tvořítku si snadno vyrobíte koule o průměru 6 cm, takže to rozhodně není žádná malá kulička. Pokud vydolujete své matematické znalosti, pak dospějete k výsledku, že objem této koule je asi 113 cm³ podle vzorce (4/3)πr³. Ale netrapte se matematikou, pojďte si to užít.

Z vody koule

Výroba je naprosto jednoduchá. Do tvořítka nalijete vodu, uzavřete přiklopením a dáte do mrazáku. Z tvořítka pak led jednoduše vyklopíte přímo do nápoje. Led se hodí do džusu, coly nebo třeba na frapé. Možnosti použití je rozmanité, záleží jen na Vašem oblíbeném nápoji, který chcete mít perfektně ledový. V létě to bude balada pro osvěžení.

Silikon není jen na prsa

Pozor, tohle je důležité. Se slovem silikon si obvykle spojujeme ženské přednosti. Ale i tvořítko myDrink je vyrobené právě z pružného silikonu. Tím se dobře udržuje a hodí se i do myčky. Tescoma dává na tento výrobník ledových koulí záruku 3 roky, což je více, než by musela.

Led do nápojů může mít originální tvar

Samozřejmě, nápoj bude chutnat úplně stejně s kostkou ledu jako s koulí. Ale jde o efekt. Ledové koule do nápojů jsou nápadem, jak vizuálně zlepšit podobu nápoje. Ať jde o nealko nebo alkoholické drinky. V balení jsou dvě tvořítka na led, jedno modré a druhé růžové. Koule se budou hodit na party nebo jen tak na příjemné letní osvěžení.

Tohle chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist