Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Velmi hlasitý budík Sonic Bomb Alarm Clock | Tochcesmit.cz

Velmi hlasitý budík Sonic Bomb Alarm Clock

1 290 Kč

Conrad.cz

Máte-li problémy s probouzením a běžný budík prostě neslyšíte, je čas na pořízení skutečně hlasitého budíku. Jedním z takových je i Sonic Bomb Alarm Clock. Budík, se kterým zaručeně nezaspíte a to možná ani sousedé. Budík, který svou hlasitostí určitě nepřeslechnete a jak se říká, vzbudil by snad i hluchého. Už jeho název tomu napovídá. Kromě hlasitosti má i efekt blesku díky LED diodě.

Takhle to funguje v praxi

Ohlušujících 113 dB a blesky

To je to, čím je tenhle velmi hlasitý budík výjimečný. Hlasitost 113 dB je opravdu ohlušující, mohli bychom to přirovnat ke startu letadla nebo silnému úderu blesku. A právě blesk je dalším efektem. Budík umí kromě extrémní hlasitosti budit i pomocí blesků díky umístěným LED diodám.

Samozřejmě nechybí ani běžný displej s časem. Hlasitost je regulovatelná a lze nastavit pozvolné zesilování, rovněž i hloubku tónu. Takže se nemusíte bát nečekané děsné rány.

Vibrace, snooze i stmívání

Budík má další užitečné funkce, které nejsou tak zákeřné k probuzení. Předně jmenujme vibrace. Ty jsou zajištěny pomocí polštářku, který připojíte k budíku kabelem (jeho délka je asi jako průměrná výška člověka, tedy 180 cm). Takže si budík lze dát pod polštář a nechat je jemně budit vibracemi.

Rovněž disponuje funkcí snooze (snůz), hezky česky odložení buzení. A displej lze nastavit na pozvolné stmívání, aby nerušil při usínání.

Budík Sonic Bomb Alarm Clock tak dokáže být i příjemný, ale na druhou stranu extrémně hlasitý a výbojný s blesky. Je to jako probudit se v bouřce, akorát bez deště.

Na závěr trocha čísel a parametrů

Nyní se podívejme na tenhle velmi hlasitý budík trochu podrobněji s několika čísly a parametry, čím se vyznačuje kromě hlasitosti.

  • 14×14×7 cm (7 cm na výšku)
  • digitální LED displej
  • 3 LED diody pro efekty blesků
  • plynule regulovatelná hlasitost 0 až 113 dB
  • připojitelný vibrační polštářek kabelem o délce 1,8 m
  • snooze až o 9 minut
  • napájení z elektrické sítě nebo 9V baterií (hodí se při výpadku elektriky)
  • stmívání displeje ve dvou krocích

Hledáte-li skutečně hlasitý budík, pak bude Sonic Bomb jednoznačně perfektní volbou. Buzení o síle více než 100 dB s doprovodem blesků vzbudí i toho největšího spáče. Ale pozor, můžete snadno vzbudit i ty, kteří chtějí spát – ostatní členy rodiny nebo i sousedy. Budík dokáže být i běžně tichý včetně buzení vibracemi a nízkou hlasitostí, která je plně nastavitelná. Baterie není součástí balení.

To chceš mít!

(4,5 / 5)

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist