Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Skládací stolní ventilátor nejen na léto | Tochcesmit.cz

Ventilátor Vornado Zippi

919 Kč

Conrad.cz

Své využití najde především v horkých letních dnech a nocích. Nicméně od toho je to ventilátor. Malý, ale šikovný – přesně tohle na tento skládací ventilátor Vornado Zippi perfektně pasuje. Můžete ho mít prakticky kdykoli u sebe, třeba s sebou v tašce. Určitě to znáte.

Únavné sezení v horké kanceláři nebo horko doma. Vornado Zippi je ideálním společníkem pro horké dny, avšak využití najde i jindy, zkrátka kdykoli, kdy chcete osvěžit vzduch.

Tři látkové lopatky s 1500 otáčkami

Jednou z předností stolního ventilátoru Vornado Zippi jsou látkové lopatky z kvalitního nylonu. Ty jsou vhodné zejména pro cestování, jelikož jsou měkké a tím i bezpečné. A k cestování patří skladnost a proto je Zippi skládací, tudíž jej snadno sbalíte do kufru, do tašky, apod.

Hodí se tak na cesty, ale své použití samozřejmě zastane i doma nebo na pracovišti. Výkon je vzhledem k malé a skladné konstrukci více než dostatečný – lopatky se otáčejí rychlostí až 1500 ot./min. a je možné nastavení dvou rychlostních stupňů. Více čísel na konci.

Příjemné ochlazení vždy po ruce

S tímto skládacím stolním ventilátorem se můžete příjemně ochladit takřka kdykoli chcete. Stačí jej zapojit do elektřiny a i v horkém počasí se příjemně ochladíte. Je parádní nejen na cesty díky svým minimalistickým rozměrům, ale používat jej lze kdekoli. V malém těle se skrývá velký výkon, o čemž Vás určitě přesvědčí.

53 dB, 20 W a 800 g

Zase ta čísla. Jenže bez nich bychom nepoznali parametry, jaké vlastně Vornado Zippi má. Zvláště u spotřebičů a jiných zařízení nás často právě tohle zajímá. Pokud neradi dáte na okecávání a přesvědčí Vás tvrdá fakta a čísla, nuže, tady jsou.

  • příkon 20 W
  • až 1500 ot./min. (rozuměj za 60 sekund se lopatky otočí 1500×)
  • 2 nastavitelné rychlostní stupně
  • 3 nylonové listy (lopatky)
  • ∅ mřížky = 180,8 mm (tedy 18,8 cm průměr)
  • přívodní špagát 1,5 m na napětí 230 V (prostě klasicky do elektriky)
  • hmotnost 800 gramů
  • hlučnost 53 dB (mnohdy tišší než sousedka, soused, kolega…)

Tento malý stolní ventilátor se hodí pro příjemné osvěžení zejména v létě. Stačí jej vytáhnout, zapojit a zapnout a hurá, lopatky se točí a točí. Díky svému skládacímu mechanismu je velice prakticky na cesty.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist