Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Vodní balonky Zuru na barevnou bitvu | Tochcesmit.cz

Vodní balonky Zuru na barevnou bitvu

249 Kč

Mall.cz

Voda, barvy a parádní akce. To spojuje dohromady vodní balonky neboli vodní bomby Zuru. Děti budou jistě nadšené. Jednoduše naplňte balonky vodou z hadice, poté je odpojíte a jde se do akce. Jedno balení obsahuje 100 ks balonků, takže vodní bitva může být opravdu velká. Ačkoli jsou balonky měkké, jsou nevhodné pro děti do cca 3 let.

100 vodních bomb rychleji než za minutu

Pestré, barevné a plné vody. Přesně tak budou balonky na vodní bitvu připraveny a to během necelé minuty. V balení jsou 3 svazky, dohromady 100 balonků. Vybrat si můžete různé barevné varianty. Balonky se snadno připevňují k běžné hadici s vodou, naplní a stejně snadno odpojí a máte je nachystané. Děti to bude určitě ohromně bavit. Balonky jsou samouzavírací a součástí je nástavec na hadici, díky kterému balonky rychle naplníte.

S vrhačem to bude ještě větší boj

vodni-balonkova-bitva-zuru

Je možnost si také zakoupit sadu 100 vodních balonků s vrhačem. Ten umožní ještě lepší zážitek a rychlejší akci díky vrhání balonku. Zuru je zábava plná vody. Můžete tak pořádat velkou vodní bitvu nebo někoho překvapit. Jen pozor, aby dotyčný měl smysl pro humor a mokré oblečení mu nebude vadit.

Doma to raději nezkoušejte

Vodní bomby jsou určené na venkovní použití, souboje doma by se nemusely setkat s pochopením ostatních. Ideálně si je vezměte k vodě nebo jen tak na zahradu. Objevte tuhle parádní zábavu plnou barev, vody a rychlého utíkání. Protože ten, kdo nechce být zasažen, bude muset rychle utíkat. Tato vodní balonková bitva s balonky Blackfire Zuru bude jistě bavit (nejen) děti. Parádní letní zábava a když bude voda opravdu studená, tak i osvěžení.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist