Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/140676/virtual/www/domains/tochcesmit.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Vyhlídkový let nad Pálavou nejen pro vinaře | Tochcesmit.cz

Vyhlídkový let nad Pálavou pro 3 osoby

6 899 Kč

Zazitky.cz

Snad každý, kdo se pohybuje kolem vína, zná Pálavu nejen jako jihomoravskou krajinu, ale jako odrůdu vína. Pokud tohle spojíte dohromady, je Pálava krajem vína. A to doslova. Mírně zvlněná krajina potažená vinnou révou. Ovšem nabízí i více zážitků než pouze chutný mok. Pojďte se podívat na tuto krajinu z ptačího pohledu a dopřejte si vyhlídkový let nad Pálavou. Jistě to bude zážitek nejen pro milovníky vína. Rezervaci letu je nutné provést minimálně 14 dní předem.

CHKO Pálava s vůní vína

Chráněná krajinná oblast (CHKO) Pálava je geografickým vymezením této oblasti. Můžeme tedy říct, že Pálava je jedním z přírodních skvostů na jižní Moravě. Vzlétněte na 40 minut nad tuto oblast a vychutnejte si Pálavu jinak. Vyhlídkový let je k dispozici pro tři osoby. Kromě vinic uvidíte mnoho místních památek – zámek Židlochovice, Mušovská jezera, Mikulov, Lednicko-Valtický areál a spoustu dalšího. Krásný výhled budete mít i na Brno, odkud je let vypraven.

Cessnou nebo Piperem z Tuřan až do Rakouska

Start je z brněnského letiště Tuřany a proletíte postupně nad celým územím Pálavy. A uvidíte i do Rakouska. Co se týče letadel, stroje Cessna 172 nebo Piper 28 Archer jsou připraveny ke vzletu. Lze si zvolit délku letu, od níž se odvíjí i cena. Kompletní let trvá 40 minut. Během letu je samozřejmě možné vše fotit a filmovat. Můžete si tak sestříhat i své video s průletem.

Jedinečný zážitek pro všechny, kteří mají rádi svět z výšky. Vyhlídkový let nad Pálavou bude jistě nevšední zážitek nejen pro milovníky této moravské odrůdy vína. Let se koná pouze za pěkného počasí, rozumějte slunečného. Jinak byste ani nic neviděli, což rozhodně cílem letu není. Užijte si tak ptačí pohled na prosluněnou krajinu plnou vinic. V případě, že by počasí letu nepřálo, bude domluven náhradní termín po domluvě, samozřejmě Vám let nepropadne.

Věnujte let s dárkovým balením

Součástí tohoto leteckého zážitku je i dárkové balení zdarma, v němž je certifikát, věnování a zážitková karta. Takže tento skvělý zážitek můžete darovat třeba k narozeninám. K dispozici je základní balení zdarma nebo za 69 Kč luxusní dárková krabička, v níž je 6 klopů, do kterých lze dát fotografie těch, kteří dárek věnují nebo jakékoli jiné fotky.

To chceš mít!

Přidej komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TOPlist